Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Super Junior "Super Show 4 " İle İdol Statüsünün Ötesine Geçiyor


clock11-20-2011, 10:43 PM
Yorum: #1
Super Junior "Super Show 4 " İle İdol Statüsünün Ötesine Geçiyor

[Resim: image00001lq.jpg]

20 Kasımda , Super Junior , en son yaptığı dünya turunda muhteşem bir konseri “Super Show 4 “ ile, Seul Olimpiyat Parkı Stadyumu salladı.
Çocuklar 10 ve 20 tarihlerinde 20.000 den fazla kişi için iki gösteri düzenlediler.Hayranları gösteriyi kaçırmamak için Konsere ev sahipliği yapan Seol’e dünyanın her yerinden Fransa , İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerinden akın ettiler.

Super Junior daha fazla ideol olduklarını dünyaya göstermek için Super Show 4′ün tutkusunu yansıtan , Şarkı sözlerinde ( Bizim ölçümüz en iyisidir ) dedikleri “Superman” şakısı ile gösterilerine başladılar.Yapım ve özenli sahne kurulumu ile onların “ölçeğinin” gerçekten iyi olduğu sağlanmış.Super Junior dev konserinde “wow” faktörünü artırmak için 20 metre uzunluğundaki hareketli sahnede renkli görseller ve lazerler kullanılmıştır.


[Resim: image00009p.jpg]

Tüm bu konserin en etkileyici yönlerinden biri ,her bir üyenin müzikal gelişimi oldu.Fanlar, kendilerine özgü yeteneklerini gösteren her bir üye ile bireysel aşamalarında bir bolluk gördüler. Örneğin, Leeteuk 'Notting Hill' film müziği "She" ile pürüzsüz saksafon kapağı ile büyüledi. Super Junior-M Henry Justin Bieber "Baby"gerçekleştirmek için f (x) özel konuk Amber’i çıkardı.

Konser dört saatten fazla sürdü ve onların 5. albümden şarkıları “Mr. Simple“,yanı sıra fanların favorisi “Sorry Sorry“, “Don’t Don“ ve “U“ seslendirdiler.Son oturumda Super Junior , gelen herkese teşekkür etti. Leeteuk gelecek yıl orduya katılacağını onun için bunun özel bir deneyim olduğunu ifade etti.

Konsere gidenler ‘Super Show 4′ den ölçeği ve büyüklüğünden o denli derinden etkilendiler.Super Junior gerçekten üretim yetenekleri ile sadece ideol olmadıklarını gösterir gibiydiler.Sanatçılar büyük bir vizyon ve performans seviyeleri ile yeteneklerini olduklarını gösterdiler.Super Junior’un Seoul konserinin ardından 10 -11 Aralık gösterileri için Japonya da , Osaka da olunacak. Daha sonra Pekin , Taipei,Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri gibi yerlerde sahne alarak dünyayı dolaşacaklar.


[Resim: image00012vl.jpg]


Çeviri :hurisahinturk
Kaynak:allkpop


________________

Super Junior goes beyond ‘idol’ status with ‘Super Show 4′

On November 20th, Super Junior rocked the Olympic Park Stadium in Seoul with a spectacular concert for ‘Super Show 4‘, their latest global tour.

The boys held two shows on the 19th and 20th, attracting a crowd of over 20,000 people. Fans flew in from all over the world to catch the home shows in Seoul, with some hailing from France, England, and the States.

Super Junior kicked off their show with ”Superman“, whose lyrics (“Our scale is the best”) reflected Super Show 4′s ambition to show the world that Super Junior were more than just idols. The production and elaborate stage set-up ensured that their ‘scale’ really was the best — Super Junior performed on a giant, 20-meter-long moving stage, in addition to utilizing colorful visuals, lasers, and cranes to boost their ‘wow’ factor.
One of the most impressive aspects of this entire concert was in the members’ musical growth. Fans got to see a plethora of individual stages, with each member showing off their unique talents. For example, Leeteuk wowed with his smooth saxophone cover of “She” from the ‘Notting Hill‘ soundtrack, while Super Junior-M‘s Henry brought out special guest Amber from f(x) to perform Justin Bieber‘s “Baby“.

The concert lasted for over four hours and included songs from their 5th album, “Mr. Simple“, as well as fan favorites like “Sorry Sorry“, “Don’t Don“, and “U“. In their final MC session, Super Junior thanked everyone for coming out; Leeteuk expressed that it was an especial experience for him, as he’ll be joining the army next year.

Concert-goers were awestruck by the scale and magnitude of ‘Super Show 4′, as it truly seemed to show that Super Junior weren’t just idols with manufactured talent — they were talented, legitimate artists with a grand vision and performance level to match.

Having concluded their concerts in Seoul, Super Junior will be heading to Osaka, Japan for shows on December 10th and 11th. Afterwards, they’ll be touring the world, performing in places like Beijing, Taipei, Bangkok, Singapore, Europe, and the States.
clock11-20-2011, 10:45 PM
Yorum: #2
[Resim: image00001lq.jpg]

[Resim: image00002w.jpg]

[Resim: image00003bs.jpg]

[Resim: image00004v.jpg]

[Resim: image00005dd.jpg]

[Resim: image00006wf.jpg]

[Resim: image00007g.jpg]

[Resim: image00008pu.jpg]

[Resim: image00009p.jpg]

[Resim: image00010yh.jpg]

[Resim: image00011tb.jpg]

[Resim: image00012vl.jpg]

[Resim: image00013l.jpg]
clock11-20-2011, 10:47 PM
Yorum: #3
süper junior büyük gülüş
clock11-20-2011, 11:04 PM
Yorum: #4
bişey dıyemıyorum ya maşallah herkes hünerını ortaya koydu kyuhyun mızıka çalmış harıka ya Smile) ellerine sağlık hurı ablam Smile
clock11-20-2011, 11:06 PM
Yorum: #5
Super junior figtingh Big Grin
clock11-20-2011, 11:18 PM
Yorum: #6
yakışır size tü tü tü bin kere maşallahYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)