Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Türkiye'nin en büyük servis portalı


clock01-03-2011, 03:58 PM
Yorum: #1
Servis sektörü rehberi ile teknik servis ihtiyacı çekenler ve teknik servis işi yapan işletmeler ortak bir noktada buluşuyor.

Bir çok işletme ilanı,iş ilanı,detaylı bilgi sunan servis sektörü rehberi, Türkiye'nin en büyük servis portal olma yolunda hızla ilerliyor.

Kullanışlı ve rahat tasarımı ile ayrıca kullanıcılarına hızlı bir arama bulma imkanı sunuyor.Bir çok sektörde değişik türden teknik servis ilanları listelenen sitede hem "İş yaptırmak isteyenler" hem "İş yapmak isteyenler" ilanlarını anasayfada yayınlayabiliyorlar.
Türkiye'nin en büyük servis portalıSayfada ayrıca sektörler ile ilgili bir çok bilgi,fuar tarih ve açıklamalarıda yer alıyor.Kendini daha çok aktif göstermek isteyenler ise gold üyelik alıp dahada iş imkanına sahip olma avantajını yakalıyor.Ayrıca arçelik servisi,beko servisi gibi ünlü markalara teknik servis hizmeti verecek bir çok işletmede büyük servis portalımızda mevcut.

Şehir şehir,sektör sektör,firma firma detaylı bir şekilde ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabileceğiniz muhteşem bir servis portalıdır.

Türkiye'nin en büyük servis portalı "servissektoru.com".
clock01-03-2011, 04:01 PM
Yorum: #2
sponsor konusudur yorum yapılamaz.

kilitYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)