Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
Wheesung Orduya Katıldı !


clock11-08-2011, 06:44 PM
Yorum: #1
[Resim: wheesung.jpg]

Wheesung Orduya Katıldı !

7 Kasım 2011 tarihinde ünlü şarkıcı Wheesung orduya katıldı. 2 yıl hayranlarından uzak olacak. Wheesung orduya katılmadan evvel hayranlarına bir mesaj bıraktı:

"Ben henüz bir idol yıldız olmasam da, size minnettarım. Lütfen 2 yıl bekleyin, Size iyi müziğimle teşekkür edeceğim"

[Resim: wheesung4.jpg]

Wheesung hayranlarının önüne kısa kesilmiş saçlarıyla çıktı. Ve "Ben oldukça sakinim, bu hayatımın ikinci kısmı için iyi bir başlangıç olacak" diyerek hislerini ifade etti.

[Resim: wheesung2.jpg]

Wheesung "Ben dün bir konser verdim. ve düşündüm de ilk çıkış yaptığım zamana göre daha iyi uyudum. Askere gitmeden evvel böyle bir sevgiyle karşılaştığımdan çok daha iyi hissediyorum" dedi.

Wheesung ünlü meslektaşlarına da teşekkürlerini belirtti. "Pek çok ünlü meslektaşım beni destekleyen mesajlar yolladılar. Gummy bana desteğini ifade ederken ağladı. Bu duyduğum iyi dilek mesajları gerçekten iyi bir yaşam sürdüğümü gösterdi bana teşekkür ederim" dedi.

Wheesung hangi kız grubu askerdeyken sizi ziyarete gelsin istersiniz sorusuna "Ben SNSD'den Sunny ile yakın arkadaşım. SNSD beni ziyarete gelsin isterim" diye cevap verdi.

[Resim: wheesung3.jpg]

Wheesung'u askere uğurlamaya Kim Tae-Woo ve şirket temsilcisi Tae Jin Ah'da geldi. Ve askerliğin onun müziği açısından iyi katkılar sağlayacağını söylediler.

Çeviri: Ice Queen # 34

kaynak: allkpopYararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)