Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
You're Beautiful (Güzelsiniz / 미남이시네요 / Minami Shineyo) 10. Bölüm


clock12-23-2009, 11:08 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 08-04-2010 tarihinde, saat: 05:24 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Miimoza

You Are Beautiful (Güzelsiniz)10. Bölüm Özeti


Çocuklar geldiğinde He Yi ,Mi Nam’a ,Tae’yi sevdiğini bildiğini ve bunu gruptakilere söyleyeceğini söyler.He Yi , onların yanına gidecekken Mi Nam artık dayanamaz ve düşer ancak He Yi’yi durdurmayı başarabilmiştir.

He Yi gene oyununa devam ederek Tae’yi çağırır ve Mi Nam’ın çok hasta olduğunu söyler.Shin ve Jeremy O’na nasıl olduğunu sorarlar Tae Kyung , Mi Nam’ı ayağa kaldırır o sırada He Yi ağzını oynatarak Mi Nam’a sessiz olmasını söyler.

Ardından Başkan Ahn gelir ve Mi Nam’ın kötü olduğunu görünce onu eve götürür ,grup çekimlerine devam edecek ve Mi Nam daha sonra ek çekim yapacaktır.

Başkan Ahn ,Mi Nam’ı arabayla eve götürür şeytan peride onlarla gitmiştir.Arabada He Yi ,başkana Mi Nam’la ilgili sorular sorar eğer Mi Nam’a bir şey olursa büyük sıkıntılar doğacaktır.He Yi ,Mi Nam kimseye bir şey söylemesin diye bir sorun çıkarırsa Tae Kyung’u sıkıntıya koyacağını söyler.

Tae , Mi Nam için yeşil limonlardan alır sonra Shin Woo ve tabi Jeremy…

Mi Nam eve gittiğinde artık dayanamaz ve ağlamaya başlar.

Mi Ja hala ve Mo Hwa tekrar bir görüşme yaparlar Hwa Ran çocuklarla konuşmak için ısrarcıdır ama Mi Ja hala onları görmediğini belki de evlatlık alındıklarını söyler.

Mi Nam ,Tae’nin odasında onun başına bela olmaması gerektiğini düşünür.

A.N.JELL eve gelmiştir ,Jeremy hemen Mi Nam’ın yanına gider ,Mi Nam kendi odasında kalıyordur halası köyden bir arkadaşını karşılamaya gitmiştir.Shinde gelip ateşine bakar.Tae odaya girip onun yüzünden çekimlerinin kötü olduğunu söyleyip, kızar.

Tae odasına gidip çekimden aldığı limonu Mi Nam’a nasıl yedireceğini düşünür dilimlemek için mutfağa gittiğinde Shin ve Jeremy’nin de limon getirdiğini görür ve limonu kendisi için getirdiğini söyler bunun üzerine Jeremy fazla limonlarıda verir.Artık Tae’nin yiebileceği bir sürü limonu vardır. 

Tae odasına gidip limonları yemesi için domuz tavşana verir 

Shin ,Mi Nam’a çay götürür ama Mi Nam uyuyordur Shin gidecekken Mi Nam huzursuzlanır ,Shin hemen yanına gider ve ona hasta olmamasını çünkü o bu haldeyken onu izleyemeyeceğini söyler.

Tae uyuyamamıştır ve mutfaktadır ,Mi Namda susadığı için gelir ancak daha fazla dayanamayıp bayılır.Tae onu acil servise götürür Mi Nam biraz kendine gelmiştir ve hastaneye gitmeyi reddeder ve Tae’ye ortaya çıkarsa onun başına açacağı dertlerden korktuğunu söyler Tae kızar onu hastaneye götürmek ister ama Mi Nam ısrar edince onu eve götürmekten başka çaresi kalmaz.

Arabada Tae ceketini çıkarır Mi Nam’a verir ,ağlarsa veya kusarsa sorun olmayacağını söyler.

Eve gittiklerinde Tae ilaç ararken Shin onu görür Tae’de Mi Nam’ın gerçekten hasta olduğunu söyler.Shin, Mi Nam’ın yanına gidecekken Tae onu durdurur ve Mi Nam’a kendisinin bakacağını söyler.

Tae gerçektende bütün akşam Mi Nam’la ilgilenir en sonunda ateşi düşürmeyi başarır.Saat sabahın beşi olduğunda Mi Nam kendine gelir.Tae ona hastalandığında bile kendisini korumaya çalıştığını yani sadakatli olduğunu hastalığıyla baş ettiğini yani güçlü olduğu söyler ve ekler bu sınavdan sonra Tae artık Mi Nam’ın sorumluluğunu alacaktır ve onunla ilgilenecektir ardından uyumaya gider.Ancak Mi Nam kararını vermiştir daha fazla zorluk çıkarmamak için gidecektir.

Shin Woo’da hala beklemektedir tam olarak iyileşmeden Mi Nam’ı yalnız bıraktığından kendini suçlu hissetmektedir.

Müdür Ma ,artık Mi Nam’ın tasolarıda çıktığı için onun hakkında efsane yaymaya karar verir mesela Mi Nam Bruce Lee’nin torunudur…Hintli bir prensesle dans etmiştir…Mi Nma’ın annesi çok önemli bir kadındır ve Mi Nam için ölmüştür.

Tae ,Mi Nam için kadın kıyafeti almaya karar verir ve sonunda onun için uygun olan bir kıyafeti bulur.

He Yi çekimden kalan yüzükleri bulur ve yüzüğü takar.

Jeremy temiz hava alması için Mi Nam’ı bahçeye çıkarır Shin Woo’da sıcak kalması için battaniye getirir bu sırada şeytan peri Mi Nam’ı ziyarete gelir.Daha sonra He Yi ,Shin’i arabadaki meyveleri almaya ,Jeremy’yi de içecek getirmesi için gönderir sonra Mi Nam’ın odasına giderler burada He Yi ,Mi Nam’ı tehdit etmeye devam eder ve bir ara sinirlenip Mi Nam’ın elindeki bardağı yere atar.O sırada Shin gelir He Yi suçu Mi Nam’a atar.
Shin süpürge getirmeye giderken şeytan peri onunla konuşur ardından Jeremy gelir onunlada konuştuktan sonra her ikisinin de Mi Nam’ın kız olduğunu anladıklarında onu kollayacaklarını anlar.

He yi ,Tae eve geldiğinde ona takması için yüzüklerden birini verir ancak tabi ki Tae bunu kabul etmez.

Mi Nam ,Shin,Jeremy ve Tae’yi toplar onlara kız olduğunu açıklayacaktır bu sırada şeytan peri dışarıda grup üyelerinin Mi Nam’ın kız olduğunu öğrendikten sonra bile onu kabul edebilecekleri düşüncesi belirir böyle bir şeyin olmasına izin vermemek için Mi Nam gerçeği açıklamadan onların yanına gelir midesi bulanıyormuş gibi yapar herkesin onun hamile olduğunu düşünmesini sağlar(Mi Nam dahil kimse Tae’nin ,Mi Nam’ı korumak için He Yi’yle sevgili rolü oynadığını bilmiyor hala)

He Yi tuvaletten Mi Nam’ı arar ve ona gerçeği şimdi açıklamamasını müzik videosunun tanıtılacağı zaman açıklamasını söyler.

Tae gerçeği söylemesi için He yi’nin yanına gider ancak o Tae’yi umursamaz bile bunun üzerine Tae ,şeytan perinin telefonunu alıp şeytan perinin babasına ‘hamileyim ’diye mesaj atar, He Yi’nin artık uğraşacak bir sorunu vardır.

Herkes tekrar Mi Nam’ın yanına gider o da çıkardığı sorunlar için özür diler herkes (Tae hariç )anlayışla karşılar.

Mi Ja hala arkadaşlarıyla buluşmuştur onlara abisiyle Hwa Ran’ın bir zamanlar birbirlerine aşık olabileceğini söyler,daha sonra ikizlerin doğduğu zamanlarla Hwa Ran’ında ortadan kaybolduğunu hatırlar.

Hwa Ran şarkıyı dinleyip bu şarkı benim geri dönmeme için yazıldı sadece beni sevdi sadece onu sevdim der.

Aynı anda Tae’de aynı şarkıyı dinliyordur annesinin bu şarkıyla kendisini terk ettiğini düşünür, ardından domuz tavşanıyla dertleşir.Camdan dışarı baktığında Mi Nam’ı yıldızları seyrederken görür ve yanına gider Mi Nam yıldızları daha iyi görebilmek için ışıkları kapatır.

Tae yarın ki ön gösterimde orada olamayacaklarını söyler.Bir ara Tae, Mi Nam’a karanlık olduğundan onu göremediğini bunun sinir bozucu olduğunu bu yüzden asla göremeyeceği yerlere gitmemesini söyler.Mi Nam’ında bir isteği vardır kız olduğu zaman Tae onu görmezden gelecektir.

Sabah olmuştur ön gösterimin hazırlıkları devam etmektedir Mi Nam gitmek için hazırlanır Müdür Ma ona eşlik edecektir.

He Yi’de gösterinin olacağı yere gitmiştir.Gösteri vakti geldiğinde Mi Nam ortalıklarda yoktur Ma onu aramaya başlar.He Yi’de Mi Nam’ı arar ona hazır olup olmadığını sorar.

Mi Nam’ın ortalıklarda olamadığını Jeremy,Shin Woo Ve Tae Kyung’da öğrenir ve gösterinin yapılacağı salona gitmeye karar verirler.Tae odasına gidip üzerini değiştirdiğinde domuz tavşanın tokasının olmadığını fark eder ardından Mi Nam için aldığı kıyafetinde olmadığı anlar.

Mi Nam kadın kıyafetlerini giymiş binaya doğru yürümektedir.

A.N.JELL binaya gitmiştir Tae ,Jeremy ve Shin Woo’ya bir kızı bulmalarını Go Mi Nam’ın bir kız olduğunu söyler.Tae gösteri salonundaki ışıklar kapalı olduğundan ve bu şekilde Mi Nam’ı göremeyeceğinden onlara gerçeği söylemiştir.

Tae Kyung ,Mi Nam’ın salona girdiğini görüp peşinden girer ancak bir şey göremediğinden ‘sana seni göremediğim yerlerde durma demiştim’diye bağırır ardından ışıklar açılır şarkı başlar Mi Nam ve Tae Kyung göz göze gelirler…

Gazeteceler fotoğraf çekmeye başlamadan önce Shin Woo ,Mi Nam’ın yanına gelip başını omzuna yaslar bu şekilde kimse onun yüzünü göremeyecektir.Tae onları izlerken Shin gazetecilere kızın sevgilisi olduğunu söyler.Tae ve Shin göz göze gelirler.


Özet :
Chang Yeum Yeşim
[Resim: yourebeautiful1.jpg]


Türkçe Altyazılı 10. Bölüm


İzlemek İçin Tıklayınız.
clock01-17-2010, 05:49 AM
Yorum: #2
izlenmiyo ki Sad ezgi diziden bu bölümü kaldırmışlar sanırım
clock01-17-2010, 05:53 AM
Yorum: #3
(01-17-2010 05:49 AM)usagisan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  izlenmiyo ki Sad ezgi diziden bu bölümü kaldırmışlar sanırım

tamam yarın ilk iş güncellenecek burayı takip edersin iyi geceler WinkBig Grin
clock01-17-2010, 11:51 AM
Yorum: #4
(01-17-2010 05:53 AM)Selvin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(01-17-2010 05:49 AM)usagisan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  izlenmiyo ki Sad ezgi diziden bu bölümü kaldırmışlar sanırım

tamam yarın ilk iş güncellenecek burayı takip edersin iyi geceler WinkBig Grin

maalesef ki 10. bölümü hiç bir Türk sitesinde bulamadım 10.bölümde bir problem yaşanıyor galiba Sad diğer bölümler tam açılıyor
clock06-19-2010, 11:13 PM
Yorum: #5
[Resim: dddeee.jpg]

[Resim: rebeautiful1.jpg]

[Resim: rebeautiful2.jpg]

[Resim: rebeautiful3.jpg]

[Resim: rebeautiful4.jpg]
clock06-19-2010, 11:14 PM
Yorum: #6
[Resim: rebeautiful5.jpg]

[Resim: rebeautiful6.jpg]

[Resim: rebeautiful7.jpg]

[Resim: rebeautiful8.jpg]

[Resim: rebeautiful9.jpg]
clock06-19-2010, 11:15 PM
Yorum: #7
[Resim: rebeautiful10.jpg]

[Resim: rebeautiful11k.jpg]

[Resim: rebeautiful12.jpg]

[Resim: rebeautiful13.jpg]

[Resim: rebeautiful14.jpg]
clock06-19-2010, 11:15 PM
Yorum: #8
[Resim: rebeautiful15.jpg]

[Resim: rebeautiful16.jpg]

[Resim: rebeautiful17.jpg]

[Resim: rebeautiful18.jpg]

[Resim: rebeautiful19.jpg]
clock06-19-2010, 11:31 PM
Yorum: #9
[Resim: rebeautiful20.jpg]

[Resim: rebeautiful21.jpg]

[Resim: rebeautiful22.jpg]

[Resim: rebeautiful23.jpg]

[Resim: rebeautiful24v.jpg]
clock06-20-2010, 12:09 AM
Yorum: #10
[Resim: rebeautiful25.jpg]

[Resim: rebeautiful26.jpg]

[Resim: rebeautiful27l.jpg]

[Resim: rebeautiful28.jpg]

[Resim: rebeautiful29.jpg]
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)