Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
You're Beautiful (Güzelsiniz / 미남이시네요 / Minami Shineyo) 8. Bölüm


clock12-23-2009, 11:02 PM
Yorum: #1
Bu konu en son: 08-31-2010 tarihinde, saat: 04:34 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: chang yeum yeşim
[Resim: yourebeautiful1.jpg]

[Resim: yourebeautiful1.jpg]

You Are Beautiful (Güzelsiniz) 8.Bölüm Özeti


Tae , Müdür Ma’ya kayıt öncesi ne olduğunu sorar O ‘da Mi Nam’ın Shin Woo’ya karşı aşk patlaması yaşaması yaşadığını söyler.

Tae Kyung gelir Mi Nam ,Shin’in omzunda ağlarken onu görür.Mi Nam ,Tae’yi fark edip oradan uzaklaşır Tae onun peşinden gidecekken Shin Woo buna engel olur.
Mi Nam bir parkta otururken Jeremy gelir ve O’na bir kutlama yapacağız der.Sonra Mi Nam daha rahat ağlayabilsin diye acılı yemek yedirir ,ardından oyun salonuna götürür beraber oyun oynarlar.Sonra Jeremy, Mi Nam’ı bir otobüse bindirir O’na ‘bu benim sihirli otobüsüm beni her zaman rahatlatır’ der.Otobüsün turu yaklaşık bir saattir.Jeremy, Mi Nam’a bakıp içinden kalbim bir saat rahatlayabilir mi der?(Ah Jeremy bir erkeğe aşık olduğunu sanıyor).Mi Nam’a bakıp bir saat boyunca senden hoşlanıyorum der Mi Nam duymaz tabi.

Müdür Ma , Mi Nam biraz rahatlasın diye basınç noktası yalanını uydurur, sözde insanın kalbi acıdığında burnuna bastırırsa bu acıya iyi gelirmiş.Mi Nam bu yalana inanır.

Tae Kyung, Mi Nam’ı çağırır ona Shin’le arasında olabilecekleri listelememiştir.Öncelikle Kang Shin Woo’ya bir kız olduğunu söyleyecektir sonra iki seçenek vardır ilki Shin O’nu kabul edecektir ikincisi O’nu kabul etmeyecektir bu durumda Mi Nam ısrarcı olmalıdır.

Mi Nam burnuna bastırır ancak Tae kendisiyle dalga geçtiğini sanır.Mi Nam ,Tae’nin hazırladığı kağıtla dışarı çıkar.Shin, Mi Nam’ın yanına gelip budala bir kızın hikayesini anlatır.Yani Mi Nam’a Mi Nam’ı.

Bir gruba giren bir kızın saklanması gereken bir sırrını bir üye öğrenir.Önce eğlence olsun diye bu sırrı saklamaya karar verir sonra fark etmeden ona göz kulak olmaya başlar (bir gün başkan ,Mi nam’ı saunaya götürecekken shin gelip O’nu yemeğe götürür.)O fark etmeden ona yardım eder(yük taşırken Shin,Mi Nam’ın taşıdığı ağır şeyleri alır,çalışma sonrası bankta uyurken omzuna yaslatır…)ancak kız budala olduğundan bunların hiçbirini anlamamıştır.

Tae Kyung evde Mi Nam’ı aramaya başlar geç olduğu halde dönmemiştir sonunda onu yatak odasında bulur uyuyordur.

Mi Nam’ın şarkısı iyi çıkış yapmıştır.Çekilecek olan video klipte He Yi’nin de oynaması kararlaştırılır.

Çekimler bir okulda yapılmaktadırTae ve Mi Nam iki arkadaşı,Tae ve He Yi’de iki sevgiliyi oynamaktadırlar.

Jeremy ve Shin’in de fotoğraf çekimleri vardır.Muhabir Kim onlara fotoğraftaki kızın kim olduğunu sorar(daha önce çektiği bir fotoğraf)kim o kızın Yoo He Yi olmadığını tahmin ediyordur.

Mi Nam çekimler sırasında abisinin en yakın arkadaşı görür.Mi Nam’da abisi gibi yapmaya çalışır,ancak çocuğun adını hatırlamamaktadır Tae bununla ilgilenip çocuğun adını öğrenir. Daha sonra Mi Nam , Dong Jun’un yanına gider ,Jun ona sarıldığında Tae acayip bozulur

Ara ara Tae Kyung, Mi Nam’ı zor durumlardan kurtarmaya devam eder.( Dong Jun, Mi Nam’ın elinde yara izi olmadığını fark ettiğinde Tae estetik olduğunu söyler ,Dong Jun ,Mi Nam’a beraber tuvalete gitmeyi teklif ettiğinde onlarla gider ve Jun’un dikkatini kendi üzerinde tutar)

Çekimler sırasında Dong Jun kız kardeşin nasıl diye sorar,her gün yumurta sevmesemde nu kız kardeşine götürmen için okula getirirdim der ve ekler ondan hoşlanıyordum O benim ilk aşkımdı.

Tae kyung sinir küpü olur.
.
Dong Jun ,Mi Nam’ın olmadığı bir zaman Tae’ye hiç Mi Nam’ın kardeşini görüp görmediğini sorar.Orduya gideceğini ama dönüşte bir eczacı olacağını O’nu yani Mi Nyu’yu bulacağını ve O’na evlenme teklif edeceğini söyler.

Yoo He Yi çekimlere gelir muhabir Kim ona da bu kız sen değilsin ama kim bu kız der.

Mi Nam ve Tae’nin bahçede çekimleri vardır yönetmen Mi Nam’ın Tae’ye yaprak atmasını ister Mi Nam bunu büyük bir zevkle yapar tabi ki.Savaş yapmaya başlarlar Tae Kyung onu yere düşürür savaş kızışmaya başlar ancak Tae Kyung öyle güzel güler ki Mi Nam gene burnuna bastırmak zorunda kalır Tae buna sinirlenir(çünkü mi namın gıcıklık olsun diye domuz tarafından kovalanmasını hatırlattığını sanıyor)

Yoo He Yi onların yanına gelir Mi Nam oradan uzaklaşır He Yi samimi olunca Tae kızar.Şeytan peri ‘ama az önce çok samimi görünüyordun’ deyince Tae cevabı yapıştırır;’az önce rol yapmıyordum ki’.

Mi Ja hala A.N.JELL fanlarına oppaların eşyalarını getirir parayla bunları satar.Fanlarda ona oppalar hakkındaki efsaneyi anlatır; Shin Woo ,Busan’ın Nampodong üst geçidinin altında on yediye karşı savaşmış ve kazanmıştır.Jeremy yirmi üçüncü sırada veliaht olan prenses Amy’nin nişanlısıdır ancak şarkı söylemek için Kore’ye dönmüştür.Son olarakda Tae Kyung’un çok ünlü bir annesi vardır ve gerçek doğum gününü sadece anne ve babası bilmektedir.Hayranların bildiği gün gerçek tarih değildir.

Mi Nam, Dong Jun’un ayakkabısını imzalar ama Jun ayak numarasından onun Mi Nam olmadığını anlar.Mi Nam ,Tae’yle yürürken Mi Nam ,Jun’un anladığını fark ederek geri döner(O’da ayakkabı nosunu hatırlıyor)bu sırada muhabir Kim ,Jun’a soru sormaktadır.Jun ,Mi Nam’ın kız olduğunu belli etmez daha sonra Mi Nam, Jun’a veda ederken ben kız kardeşinden hoşlandım der ve koşmaya başlar.O sırada Yoo He Yi ve Tae gelirler.Shin Woo da Mi Nam’ı almaya gelmiştir.

Mo Hwa Ran, Tae’yi arar o gün aslında Tae’nin doğum günüdür Tae annesinin bunu hatırladığını sanıp onun yanına gitmeye karar verir.

Mi Nam eve döndüğünde Tae Kyung’un babası onun için doğum günü hediyesi gönderir.Mi Nam o günün Tae’nin doğum günü olduğunu öğrenir ama onun dışında kimse bilmemektedir.Mi Nam Taeyi bulmaya gider.

Tae annesinin yanına gittiğinde gazeteciler vardır.Mo Hwa Ran onlara Tae’nin şarkıyı düzenleyeceğini söylemiştir herkes bunun için toplanmıştır doğum gününü hatırlamaz bile.
Tae Kyung ayrılır Hwa Ran arkasından gider ve konuşurlar Hwa Ran O’na ‘seni doğurduğum için sevdiğimi kaybettim bana bunu borçlusun ‘der.Tae’de ‘en azından doğurduğun günü hatırlasaydın ‘der.Mi Nam onların konuşmalarını duyar.Tae Kyung binaya girer ve ağlamaya başlar.Mi Nam gelir ve’ baş rahibe yıldızım ağlıyor şimdi ne yapmalıyım’ der.
Özet: [b]chang yeum yeşimKOREANTURK için hazırlanmıştır.İzinsiz ve kaynak belirtmeden kullanılmamasını rica ederim.[Resim: werk.jpg]

Türkçe Altyazılı 8. Bölüm[/b]

clock01-03-2010, 12:02 AM
Yorum: #2
Teşekkürler Elif harika bir bölümdü
clock06-17-2010, 11:28 PM
Yorum: #3
Bu konu en son: 06-18-2010 tarihinde, saat: 05:02 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: Miimoza
[Resim: dddeee.jpg]

[Resim: rebeautiful1.jpg]

[Resim: rebeautiful2.jpg]

[Resim: rebeautiful3.jpg]

[Resim: rebeautiful4.jpg]
clock06-17-2010, 11:37 PM
Yorum: #4
[Resim: rebeautiful5.jpg]

[Resim: rebeautiful6.jpg]

[Resim: rebeautiful7.jpg]

[Resim: rebeautiful8.jpg]

[Resim: rebeautiful9.jpg]
clock06-17-2010, 11:37 PM
Yorum: #5
[Resim: rebeautiful10.jpg]

[Resim: rebeautiful11.jpg]

[Resim: rebeautiful12.jpg]

[Resim: rebeautiful13.jpg]

[Resim: rebeautiful14.jpg]
clock06-17-2010, 11:38 PM
Yorum: #6
[Resim: rebeautiful15.jpg]

[Resim: rebeautiful16.jpg]

[Resim: rebeautiful17.jpg]

[Resim: rebeautiful18.jpg]

[Resim: rebeautiful19.jpg]
clock06-17-2010, 11:38 PM
Yorum: #7
[Resim: rebeautiful20.jpg]

[Resim: rebeautiful21.jpg]

[Resim: rebeautiful22.jpg]

[Resim: rebeautiful23.jpg]

[Resim: rebeautiful24.jpg]
clock06-17-2010, 11:39 PM
Yorum: #8
[Resim: rebeautiful25.jpg]

[Resim: rebeautiful26.jpg]

[Resim: rebeautiful27.jpg]

[Resim: rebeautiful28.jpg]

[Resim: rebeautiful29.jpg]
clock06-17-2010, 11:39 PM
Yorum: #9
[Resim: rebeautiful30.jpg]

[Resim: rebeautiful31.jpg]

[Resim: rebeautiful32.jpg]

[Resim: rebeautiful33.jpg]

[Resim: rebeautiful34.jpg]
clock06-17-2010, 11:39 PM
Yorum: #10
[Resim: rebeautiful35.jpg]

[Resim: rebeautiful36.jpg]

[Resim: rebeautiful37.jpg]

[Resim: rebeautiful38.jpg]

[Resim: rebeautiful39.jpg]
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)