Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
YuChon


clock11-19-2010, 02:37 PM
Yorum: #1
[Resim: image00001ph.jpg]

Gerçek ismi: Park YooChun/YuChun (박유천)/(朴裕仟)
Doğum Günü: 4 Haziran 1986
Doğum Yeri: Seoul (서울)
Ailesi: Annesi,Babası Ve Küçük Erkek Kardeşi (Ricky)
Boy: 180 cm
Ağırlık: 64 Kg
Kan Grubu: 0

English

Real name: Park Yoochun / YuChun (박유천) / (朴 裕 仟)
Birthday: June 4, 1986
Place of Birth: Seoul (서울)
Family: Mother, father and younger brother (Ricky)
Height: 180 cm
Weight: 64 Kg
Blood Type: 0
clock11-19-2010, 02:45 PM
Yorum: #2
Çok şeker..Bu arada bütün koreliler 1.80 yada üzeri daha cüce olanı duymadım Big GrinBig Grin
clock11-19-2010, 02:55 PM
Yorum: #3
şarkıcılar genelde öyleler Big GrinBig Grin
clock11-19-2010, 05:38 PM
Yorum: #4
gerçekten çok şeker... doğru söylüyosun çiğdem noona ... şarkıcılar öyle ....
clock11-19-2010, 06:30 PM
Yorum: #5
bence de canımmm Smile çok tatlılar Smile
clock11-23-2010, 12:20 PM
Yorum: #6
çok datluuuWink




[-]
Hızlı Cevap
Konu




İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]




Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)