Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
bir çiftin ayrılık mektubu..oku bakalım bi


clock10-25-2009, 05:07 AM
Yorum: #1
Sevgili eşime

7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim.

Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.

geçen hafta eve geldiğinde ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin yemeği pişirdiğimin farkına bile varmadın hatta senin için kendime yeni aldığım geceliği bile giydiğimi farketmedin.

Ama sen ne yaptın? eve geldin iki dakika içinde yemeği mideye indirdin televizyonda maç seyrettin ve gidip yattın.

Artık ne bana beni sevdiğini söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun hiç ama hiçbir şey yapmıyorsun. Sen ya beni aldatıyorsun ya da beni artık eskisi gibi sevmiyorsun.

işte bu yüzden artık seni TERKEDİYORUM.

NOT:Lütfen beni aramaya kalkma ERKEK KARDEŞİNLE beraberim ve sana hayatında mutluluklar dilerim.!!!!


Sevgili eski Karıma

inan yazdığın bu mektuptan başka hiç ama hiçbir şey beni bu kadar
sevindirmezdi.

Evet doğru 7 Yıldır evliydik ama iyi bir eş olmak dışında bana her şeyi yaptın.

Tamam çok fazla Spor programları seyrediyordum çünkü senin dırdırlarını ancak bu şekilde biraz olsun duymamazlıktan geliyordum ama bu bile fayda etmiyordu.

Tabiki geçen hafta saçlarını neredeyse tamamen kestirip tam bir erkeğe benzediğinin farkına varmıştım! tam "aynı Erkeğe benzemişsin diyecektim kiaklıma annemin bir sözü geldi;

"EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN HİÇ AÇMA"

"senin en sevdiğin yemeği yaptım" derken galiba sen beni Kardeşimle karıştırmıştın çünkü o yaptığın yemek benim hiç sevmediğim bir yemekti!!

Ben yatmaya giderken üzerinde yeni ve çok aaaai bir gecelik vardı tamamama üzerinde hala Etiketi duruyordu ve inşallah bu bir tesadüftür amageceliğin fiyatı 49.99'du ve o gün kardeşim benden tam 50£ borç almıstı?

Ama biliyormusun bütün bunlara rağmen ben seni hep sevmiştim ve herşeyin birgün güzel olucağını değişiceğini ve mutlu olucağımızı umuyordum.

İşten ayrılmamın sebebine gelince o gün Lotto'da tam 10 Milyon Euro kazandığımı öğrenmiştim hemen Patrona çıkıp istifamı verdim ve ikimiz için Jamayka'ya iki bilet aldım ama eve geldiğimde sen bir mektup bırakıp gitmiştin.

Belki de bu olayların böyle gelişmesinin bir sebebi vardı ve böyle olması gerekiyordu.

Dilerim seçtiğin ve her zaman hayalını kurduğun bu hayatta mutlu olursun.

Avukatımın dediğine göre "bıraktığın bu mektuptan sonra benden hiç bir Nafaka talep etmeye hakkın yokmuş!!! nerdeysen orda kal!!!

NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama adı Carl olan kardeşim bir zamanlar Carla idi...Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)