Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
i10


clock11-05-2010, 02:40 PM
Yorum: #1

Şehir hayatının vaz geçilmez otomobillerinden biri olmayı hedefleyen Hyundai i10, şirin ve çekici tasarımıyla, ekonomikliğiyle ve pratikliğiyle özellikle kalabalık şehirlerin eğlence kaynağı oldu ve 2009 ile 2010 yıllarında A-segmentinin en çok tercih edilen aracı olmayı başardı.

Hyundai i10, şehirli, pratik, eğlenceli, ve sosyal bir karaktere sahip. 3565 mm uzunluğu, 1595 mm genişliği, 1540 mm yüksekliği ve 2380 mm’lik dingil açıklığıyla oldukça geniş ve kullanışlı bir kabin sunuyor.

Şık, modern ve dinamik bir görünüme sahip olan i10, yüksek sürüş pozisyonu ve geniş panoramik ön camı, büyük ön hava giriş kanalı, tek parça şeklinde görünen ön tamponu ve göz alıcı ön kaput tasarımıyla dikkat çekici bir görünüme sahip. Ön tarafın yenilikçi dizayn anlayışı profilde ve arka kısımda da devam ediyor. i10’un güçlü duruşu ve dinamik çizgileri, profilden bakıldığında karakterini yansıtırken arka tasarım da i10’un özellikle şehir içindeki çevikliğini ve pratikliğini gözler önüne seriyor.

Hyundai i10’un modern tasarımı kabin içinde de kendisini fazlasıyla hissettiriyor. İlk bakışta orta konsolda yer alan radyo CD/MP3 çalar ve hemen altındaki klima/havalandırma kontrol butonları dikkat çekiyor.

Hyundai’nin A segmentindeki önemli kozu olan i10, Türkiye’de 1.1 litre hacmindeki 4 silindirli motorla satılıyor. Silindir başına 3 supap teknolojisine sahip bu motor, 5500 d/d’de 66 PS maksimum güce ve 2800 d/d’de 10,1 kgm (99 Nm) maksimum torka sahip. Hyundai i10, her türlü kullanıma cevap verebilmesi amacıyla Türkiye’de 5 ileri manuel ve 4 kademeli otomatik şanzımanla satılıyor. Zengin ekipman listesine sahip olan Hyundai i10’da Team ve Select olmak üzere iki farklı donanım seçeneği bulunuyor.
detaylı bilgi ve resim için tıklayınız

http://www.hyundai.com.tr/tr/Content.aspx?id=modeller&model_id=12
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)