Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
mini dizi başlığı


clock09-23-2017, 08:06 PM
Yorum: #1
merhaba. nereye yazacağımı pek bilemedim ama ben bir öneride bulunmak istiyorum. bazen dizi izlerken uzun dizileri izleyecek kadar zamanım olmuyor. o zaman mini dizi ya da wed drama gibi bir şey izlemek istiyorum. ama hangi dizinin mini dizi olduğunu bilemiyorum. bu nedenle sitede bulunan kore filmleri ve kore tv programları gibi bir başlık oluşturulsa ve mini dizilerde bu başlığın altına toplansa çok güzel olur diye düşünüyorum. böyle bir şeye tek ihtiyacı olan ben değilimdir gibi geliyor. önerimi dikkate alırsanız sevinirim. iyi çalışmalar.
clock09-23-2017, 08:08 PM
Yorum: #2
(09-23-2017 08:06 PM)cc unni Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  merhaba. nereye yazacağımı pek bilemedim ama ben bir öneride bulunmak istiyorum. bazen dizi izlerken uzun dizileri izleyecek kadar zamanım olmuyor. o zaman mini dizi ya da wed drama gibi bir şey izlemek istiyorum. ama hangi dizinin mini dizi olduğunu bilemiyorum. bu nedenle sitede bulunan kore filmleri ve kore tv programları gibi bir başlık oluşturulsa ve mini dizilerde bu başlığın altına toplansa çok güzel olur diye düşünüyorum. böyle bir şeye tek ihtiyacı olan ben değilimdir gibi geliyor. önerimi dikkate alırsanız sevinirim. iyi çalışmalar.

vallahi çok güzel bir noktaya değinmişsin, benim de aklımdan geçmedi değil ama ciddiye almadım o kadar yoksa aynı öneride bulunurdum ben de, umarım dikkate alınır (: veya talep artar Smile
clock09-23-2017, 08:29 PM
Yorum: #3
ben zaten var diye biliyorum
clock09-23-2017, 08:43 PM
Yorum: #4
(09-23-2017 08:29 PM)mejlke Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ben zaten var diye biliyorum

ben bulamadım. o yüzden böyle bir başlık açtım. eğer varsa ne şekilde bulabileceğimi yazarmısınız.
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)