Görüntüleme Tercihi Konu Görünümü | Tam Görünüm
seninle ama sensiz


clock07-31-2016, 12:36 PM
Yorum: #1
tanıtım
bir kız düşünün evlendiği düğün gecesi hafızasını kaybeden. bir erkek düşünün onu seven ama sevdiği kadın evlendiği gece hafızasını kaybettiği için ne yapacağını bilemeyen. kız onunla evli olmayı reddiyor çünkü onu sevdiğini hatırlamıyor. peki ya damat bu durumda ne yapacak? vaz mı geçcek yoksa aşkını kazanmayı mı seçecek? peki şimdi ne olacak?
umarım yeni kitabımın tanıtımı hoşunuza gider Smile
clock07-31-2016, 12:54 PM
Yorum: #2
Bu konu en son: 07-31-2016 tarihinde, saat: 01:25 PM düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: duru(oppam jung il woo)
tanıtım 2
hastanede

gül: sen benim eşim olmazsın. mümkün değil ne diye seni sevmiş olabilirimki? kız gibi bir suratın var ve hayallerimdeki kişi olmazsın.

doruk daha fazla dayanamadı ve ceketinin cebindeki evlilik cüzdanını güle verdi.

doruk: hala inanmıyor musun?

gül bir evilik cüzdanına bir doruk'a bakıyordu.

Gül: Bu mümkün değil!!!!!

doruk: sen ve ben birbirimizi çok seviyoruz ve evlendik.

gül: ben hatırlamıyorum ve seni sevdiğimi de sanmıyorum.

doruk: biliyorum hatırlaman için bekleyeceğim çünkü seni çok seviyorum.

gül: ben seni istemiyorum ve sana aşık olduğuma inanamıyorum bu nasıl mümkün oldu? neden burak değil de sen?

doruk dudaklarını ısırdı ve sıkıntıyla nefes aldı.
clock08-02-2016, 03:14 PM
Yorum: #3
TANIŞMA
Gül ve benim ilk tanışmamız olağanüstü bir şekilde olmamıştı ama konutuktan sonra ikimizde iki yıl komşu olduğumuz halde nasıl birbirimizi tanımadığımızı çözememiştik. Hoş ben sadece işimle ilgileniyordum ve genelde pek çevremle ilgili değildim. Zaten bir 10 yıl daha tanışmazdık ama o gün o arkadaşlarıyla kafeme geldiği için tanıştık.

17 aralık 2010

Her zamanki gibi kafedeki işlerle meşguldüm. Eren gelecekti. Uzun zamandır yurtdışındaydı. Buluşup özlem giderecektik. Eren geldiğinde iyi bir sarıldım. Sanırım arada kaburgaları çatlamış olabilirdi.

- Doruk bırak ya kaburgam kalmadı.

- Az bile sana . oğlum bu kadar uzun süre bırakılır mı bura ya? Ne anladın 3 yıl ingilterede yaşayınca? Hayır yaşa da arada yazın filan geleydin bari. Bu ne ya Neriman teyze nerdeyse seni evlatlıktan reddedip beni nüfusuna geçirecektide annemden çekindi.

- Tamam tamam. Anladım bikaç yıl yurtdışına gitmem oldu mu?

- Olmadı sanırım senin yurtdışına yerleşmek gibi bir amacın var.

- Şştt aramızda annem duymasın bu defa cidden evlatlıktan reddecek. Bugün niye senin kafende buluşmayı istedim biliyor musun? Annem evlenmemi istiyor ve bir kızla buluşma ayarladı.

- Yok artık. Neriman teyzeye bak.

- Oda sanırım yurtdışında yaşamamdan korkuyor ama bilmiyorki ben İngiliz kızlara aşık oldum. Sırf annem üzülmesin diye kabul ettim. Kız resimde güzel görünüyordu hem gelmişken bikaç aylık bir sevgili yapabilirm ne olacakkki.

- Eren kaşınma. Bak eğer kızla oynamaya filan kalkarsan yeminle sopayla döverim.

- Tamam ya.

- Ben şu masaya geçiyorum. Kız bir arkadaşıyla gelecek o zaman sende yanımıza gel olur mu?

- Oğlum ben kız arkadaş aramıyorum.

- Kız arkadaş için değil maksat beni iki kızın karşısında yalnız bırakmaman.

- İyi iyi gelirim.

5 dakika sonrada erenin beklediği kişiler gelmişti. biri siyah küt saçlı ve beyaz tenli bir kızdı. Diğeri ise ne tam kızıl ne de tam sarı saçlı ikisinin ortası bir saç rengine sahip beyaz tenli,çıtı pıtı bir kızdı. Hangi kız erenin müstakbel kız arkadaşıydı acaba. şimdi düşündümde sanırım evlenmeye karar verirsem Neriman teyzenin bir kapısını çalmam gerekecekti sanırım. Küt saçlı kız erenin karşısına oturmuştu. Anladığım kadarıyla bu konuşmaya annelerinin zoruyla gelmişlerdi. Masaya oturduğumda erenin yüzünden düşen bin parçaydı. Sanırım kız onunla oynamasına fırsat vermemişti. Çok yakın dostum olmasına rağmen oh olsun demiştim içimden. Eee ummadık taş baş yararmış. Her kızı tavlarım diye gezersen olacağı buydu. Masaya oturduktan sonra eren kızlarla tanıştırdı.

- Doruk en yakın arkadaşım. Gül ve deniz.

- Memnun oldum.

- Memnun oldum.

- Memnun oldum.

Gül 'ün çekingen bir yapısı vardı. Gözlerime bile tam bakamıştı. Genelde ya önündeki meyvesuyu bardağıyla oynuyordu yada kafenin bahçesine bakıyordu. Deniz ise arkadaşının tam tersi konuşkan bir kızdı. Erenle konuşmak yerine benimle konuşmayı yeğlemişti. Tabi eren anında mor olmuştu. Aslında eren iyi biriydi ama işte onu uslandıracak bir kız karşısına çıkmamıştı. Ama bence denizin bu konuda şansı çok yüksekti.

- Heyyy dünyadan doruk'a ..

- Hı?!!! Noldu?

- Diyorumki kafenle evin arası çok mu uzak?

- Biraz. Belki bilirsiniz birkaç sokak geride derya pastanesi var iki ev ilerisi benim evim.

- Nasıl ya? Ciddi misin?

- Evette neden şaşırdın?

- Çünkü orası gül'ün evinin olduğu yer. Siz ikiniz tanışmıyor musunuz? Hemde bu kadar yakın otururken.

- Hayır.

İkimizde aynı anda cevaplamıştık. Yakın oturduğumuzu öğrendiği için ilk defa bana bakmaya cesaret etmişti.

- Siz nasıl tanışmadınız ya? Ahh anladım bizim bu gül'ün kütüphaneden bide evden çıktığı olmazki, çevresiylede pek ilgilenmez.

- Denizzz.

- Ne yani yalan mı? Daha geçen gün yanından geçtim fark etmedin beni. Kampüste kulağında kulaklıklar elinde kitap yürüyorsun. Çok şükürki şimdiye kadar kaza geçirmedin.

- Bizim dorukta öyledir. Ne çevresini görür ne da kimseye ilgi gösterir. O sokakta 5 yıldır oturuyor sadece bir Nihal teyzeyi bilir. O da evi satın alırken tanışmışlardı. O kadar ilgisizki şimdiye kadar bir kız arkadaşı bile olmadı.

- Aa vay be demek bu çağda bu yaşta kız arkadaş yapmamış biri. Vov kulaklarıma inanamıyorum. Gerçi gülünde sevgilisi de olmadı sayılır.

- Sayılır ne demek?

- Imm şöyleki şimdi üniversiteden bir çocuk güle teklif etti. İlk başta ilgi...

- Deniz sussan artık.

- Asıl sen sus anlatcam.

- İzin vermiyorum deniz. Hem bu özel.

- Peki özür dilerim.

Biraz daha sohbet ettikten sonra gül ve deniz veda ederek ayrılmışlardı. Aklım nedense denizin anlattığı konuda kaldı. Eren kesinlikle denize çarpılmıştı ama kız ona pek yüz vermemişti.

- Üzülme eren napalım her kuşun etini yenmiyormuş demekki .

- Ya bir sus doruk bir sus

Akşam olunca arabamla eve gittim. İlk defa çevreme baktım ama tabiî ki akşam olduğu için kimseyi göremedim.

1 hafta sonra

Tüm hafta gözlerimi dört açsam da gülü görememiştim. Sanırım deniz yanılmıştı. Ama içimden bir his denizin yanılmadığını söylüyordu. Ama onu bulmayı neden istiyordumki. Sanki bulsam ne olacaktı sanki ki. onu boşverip normal hayatıma bakmalıydım. Ahhh bugün işten erken çıkmalıyım tek komşum yani Nihal teyzenin çok hasta olduğunu duymuştum. Bir ziyaretine gidip geçmiş olsun demeliydim. Giderken çiçek,çikolata ve kolonya aldım. Arabamı Nihal teyzenin bahçesinin önünde durdurdum. Bahçesi her daim bakımlı ve çiçeklerle dolu olurdu. Bahçe kapısını açtım ve kenarları çiçeklerle dolu olan evin yolundan yürüdüm. Kapıya geldiğimde üstümü başımı düzeltip kapıyı çaldım. Kapı açıldı ve...
clock08-02-2016, 10:48 PM
Yorum: #4
Öncelikle yeni hikayen hayırlı olsun Wink Şimdi ilk tanışmalarına gittik ama hikayenin gidişi nasıl olacak merak ediyorum. Evlenmelerinden sonraki zamana mı gideceğiz yoksa tanışmalarından evlenmelerine kadar olan süreci mi göreceğiz? Ya da ikisi birlikte mi olacak? Ellerine sağlık, kolay gelsin Smile
clock08-02-2016, 11:29 PM
Yorum: #5
şu anlık tanışmalarından gideceğiz kkk watte biraz daha ilerde bu hikayem kk yorumun için teşekkürler Wink
[-]
Hızlı Cevap
Konu
İfadeler
:) :s :huh:
;) :cool: :D
:P :angel: =[]
=# :{} :(
[Daha fazla göster]
Yararlı linkler: KT Kuralları, Kore, Kore Dizileri, izle
Site içerik sağlayıcı: Koreanturk.com (Official)