Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Abyss 14.Bölüm19 Haziran,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla!

Bilgi Notu:Çeviri: Roden & Kayo

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Abyss 14.Bölüm” için 7 Yorum
 • Cevapla

  Princess Yumi

  24 Haziran 2019
  01:57

  Bir kötüden kurtulduk derken diğeriyle uğraşıyoz.Sevdiği kızı kurtarmak için oppamız savcıyı diriltmek zorunda kaldı o sahnedeki pişmanlığı kızın sarılıp onu teselli etmesi çok güzeldi ya tabi evlenme teklifide yüzüğü verdi cevabını bekleycem dedi son sahnede çiftimiz yapacağını yaptı.Bakalım finalde neler görcez.

 • Cevapla

  *MoonStar*

  24 Haziran 2019
  00:09

  Seri katil bitti, psikopat oğlu başladı… hayır obitince ne başlayacak bilmiyorum ama, şu kürenin sürekli birilerini diriltmesinden azıcık sıkılmaya başladım… ikilinin aşkını görmek birbirlerini kıskanmalarını, birlikte vakit geçirmelerini izlemeyi daha çok isterken ortalarda katiller cirit atıyor… hep diyorum dizinin konusunu ziyan ettiler diye… o küre ile yüzleri değişen iki kişinin birbirlerine aşkını yeni bedenleriyle yaşadıklarını bizlere uzun uzun gösterselerdi keşke… yine de bitmesine az kala dizinin sonunu nasıl bağlayacaklar merak ediyorum, eski bedenlerine dönecekler mi?

  Sevgili çevirmenlerimiz “Roden & Kayo” emekleriniz için çok teşekkürler…

 • Cevapla

  티파니

  23 Haziran 2019
  01:18

  Diziyi çok uzattılar. Aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar. Güzel olan şey Cha Min ile Seo Yeon’un saf ve temiz aşkı.😍

 • Cevapla

  Elisa

  22 Haziran 2019
  23:48

  Asıl sahibi Abyss’in Cha Min’di. Uzaylılar verirken artık Abyss’in sahibi sensin dediler yani gerçek sahibi Cha Min. Öldüğünde geçici olarak bir sonraki hayata döndürdüğü kişiye geçiyor o kişi de ölünce de eğer orijinal sahibi hayata dönmüşse orijinal sahibine dönüyor. Mor olması hakkında umarım nasıl öğrendiği konusunu açıklarlar yoksa saçma olacak dediğin gibi…

 • Cevapla

  Şevval Güneyli

  22 Haziran 2019
  00:36

  mor renk olunca son şansının olduğunu nereden anladığını ben de çok sorguladım umarım diğer bölümde değinirler bu detaya yoksa tam bir muamma olarak kalacak.

 • Cevapla

  Elisa

  20 Haziran 2019
  01:07

  Gelecek hafta final var. Olayların mutlu sonla biteceği de belli gibi gerçi Tae Jin ne yapacak ne olacak da yakalanacak anlamadım, herhalde ön izlemede göründüğü kadar kolay olamaz değil mi? Normalde ön izleme tam tersi etki yaratır ah ne olacak kötü mü olacak dersin ama bu ön izlemede sanki Tae Jin kendisi kabullenmiş ve bizimkiler de mutlu mesut bitirmişler gibi gösterilmiş. Gerçi küçük bir detay var, Abyss mor oldu bu son şansım dedi Cha Min. Acaba buradan bir bomba patlatılacak mı yoksa gerçekten bu kadar kolay mı bitirecekler bu kafa yoran diziyi. Ben şaşalı bir son beklerim şahsen bu kadar kafa yoran diziden. Sürekli Soyeon ile Oh Yeong Cheol ve Tae Jin’in beyin kapışmasını izledik. Eğer tüm bu son olanlara rağmen Tae Jin gidip, merhaba evet ben yaptım hehehe ama şu baş savcının da oğlu böyle şöyle ben yanarsam o da yanar, desin diye mi oldu yani? Umarım böyle bitmez ama bu ön izlemeden çıkarımım bu oldu benim.

 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  19 Haziran 2019
  16:19

  Başlarına artık birşey gelmese bari çeviri için teşekkürler

kore dizileri