Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Adamas

Adamas dizi konusu: Ha Woo-Shin (Ji Sung) ve Song Soo-Hyun (Ji Sung) ikiz kardeşlerdir. Ha Woo-Shin çok satan bir gizem romancısıdır ve Song Soo-Hyun Merkez Bölge Savcılığında bir savcıdır. 22 yıl önce onlar çocukken üvey babaları öldürülmüştür. Şimdi ise üvey babalarını öldüren kişinin öz babaları olduğu öğrenilir ve babaları ölüm cezasına çarptırılmıştır.

Ha Woo-Shin ve Song Soo-Hyun, öz babalarının üvey babalarının cinayetiyle suçlandığını çok geçmeden öğrenirler ve arka plandaki gerçeği araştırmaya başlarlar. Bu süreçte Eun Hye-Soo (Seo Ji-Hye) ve Kim Seo-Hee (Lee Soo-Kyung) ile karşılaşırlar. Eun Hye-Soo, Haesong Grubunun en büyük oğluyla evlidir ve Ha Woo-Shin’e gizlice yardım eder. Kim Seo-Hee, TNN yerel haberlerinde muhabirdir. İşini severek yapan, dürüst bir insandır. İkiz kardeşler Ha Woo-Shin ve Song Soo-Hyun ile ilgili bir sırrı saklamaktadır.

Türü: Fantastik, Romantik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ