Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Adamas 1.Bölüm29 Temmuz,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Ha Woo-Shin (Ji Sung) ve Song Soo-Hyun (Ji Sung) ikiz kardeşlerdir. Ha Woo-Shin çok satan bir gizem romancısıdır ve Song Soo-Hyun Merkez Bölge Savcılığında bir savcıdır. 22 yıl önce onlar çocukken üvey babaları öldürülmüştür. Şimdi ise üvey babalarını öldüren kişinin öz babaları olduğu öğrenilir ve babaları ölüm cezasına çarptırılmıştır.

Ha Woo-Shin ve Song Soo-Hyun, öz babalarının üvey babalarının cinayetiyle suçlandığını çok geçmeden öğrenirler ve arka plandaki gerçeği araştırmaya başlarlar. Bu süreçte Eun Hye-Soo (Seo Ji-Hye) ve Kim Seo-Hee (Lee Soo-Kyung) ile karşılaşırlar. Eun Hye-Soo, Haesong Grubunun en büyük oğluyla evlidir ve Ha Woo-Shin’e gizlice yardım eder. Kim Seo-Hee, TNN yerel haberlerinde muhabirdir. İşini severek yapan, dürüst bir insandır. İkiz kardeşler Ha Woo-Shin ve Song Soo-Hyun ile ilgili bir sırrı saklamaktadır.

Türü: Fantastik, Romantik

Bilgi Notu:Çeviri: yenizeynep & excellensouldean

spoiler