Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Again My life 1.Bölüm09 Nisan,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Dizideki hikaye, Lee Hae Nal’ın 2016 yılında Kakao aracılığıyla yayınlanan “Again My life” adlı roman serisine dayanmaktadır. Güçlü bir suç patronunu ele geçirmeye çalışırken öldürülen ancak adalet için yeni bir hayata başlama şansı verilen genç bir savcı hakkında.

Kim Hee Woo’nun (Lee Jong Gi) lisede notları düşüktü. Azmi ve sıkı çalışması sayesinde üniversiteye girmeyi ve baro sınavını geçmeyi başarmıştır. Hevesli bir savcıdır. Kim Woo, yozlaşmış bir politikacıyı araştırırken kimliği belirsiz bir adam tarafından öldürülür fakat  hayata tekrar gözlerini açar.

Türü: Fantastik, Suç, Hukuk, Gizem

Bilgi Notu:Çeviri: Jilwoo & kidcozyhao

spoiler