Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

"

Alchemy of Souls

Konusu: Dizi tarihte veya haritalarda olmayan Daeho adlı kurgusal bir ülkede geçer. Genç büyücülerin kaderi, “hwanhonsool” (ölülerin ruhunun dirilere dönüşü) nedeniyle çarpıtılır.

Daeho ülkesinde, Jang Wook (Lee Jae Wook) asil Jang ailesinden gelmektedir. Doğumuyla ilgili, ülkenin dört bir yanındaki insanların konuştuğu, hoş olmayan bir sırrı vardır. Tam bir baş belasıdır. Jang Wook, Mu Deok (Jung So Min) ile tanışır. O seçkin bir savaşçıdır fakat ruhu fiziksel olarak zayıf bir bedene hapsolmuştur. Jang Wook’un hizmetçisi olur ama ona nasıl dövüşeceğini de gizlice öğretir. Seo Yool (Minhyun) asil Seo ailesinden gelmektedir. İyi görünüm, zeka ve güçlü dövüş sanatları becerileri ile mükemmeldir. Go Won (Shin Seung Ho), Daeho’nun veliaht prensidir. Cömert bir kral olmayı ummaktadır.

Tür: Aksiyon, Tarihi, Romantik, Fantastik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.


DİZİ TÜRLERİ