Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Alchemy of Souls 1.Bölüm19 Haziran,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Dizi tarihte veya haritalarda olmayan Daeho adlı kurgusal bir ülkede geçer. Genç büyücülerin kaderi, “hwanhonsool” (ölülerin ruhunun dirilere dönüşü) nedeniyle çarpıtılır.

Daeho ülkesinde, Jang Wook (Lee Jae Wook) asil Jang ailesinden gelmektedir. Doğumuyla ilgili, ülkenin dört bir yanındaki insanların konuştuğu, hoş olmayan bir sırrı vardır. Tam bir baş belasıdır. Jang Wook, Mu Deok (Jung So Min) ile tanışır. O seçkin bir savaşçıdır fakat ruhu fiziksel olarak zayıf bir bedene hapsolmuştur. Jang Wook’un hizmetçisi olur ama ona nasıl dövüşeceğini de gizlice öğretir. Seo Yool (Minhyun) asil Seo ailesinden gelmektedir. İyi görünüm, zeka ve güçlü dövüş sanatları becerileri ile mükemmeldir. Go Won (Shin Seung Ho), Daeho’nun veliaht prensidir. Cömert bir kral olmayı ummaktadır.

Tür: Aksiyon, Tarihi, Romantik, Fantastik

Bilgi Notu:Çeviri: Venom & zeynebp

spoiler