Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

All That We Loved

All That We Loved dizi konusu: Aşk ve arkadaşlık bağlarını koparamayan 18 yaşındaki gençlerin sağlam arkadaşlığı ve samimi aşk hikayesini anlatmaktadır. Dizi, insanların arasında hücresel hafıza aktarımını konu almaktadır.

Hara Lisesi’nin ikinci sınıfında olan 18 yaşındaki öğrenci Go Yoo, her geçen gün daha uzun boylu hale gelen bir basketbol dahisi olarak övülmektedir. Aslında boyunu uzatmak için basketbola başladı. Ders çalışmadığı halde en azından ortalama notlar alan çekici bir öğrencidir. Go Yoo, Joon Hee’ye hep şefkat göstermiştir hatta ona böbreğini bağışlamıştır. Ne var ki ilk aşkı olan So Yeon söz konusu olduğunda Joon Hee ona bir rakip olmuştur..

Türler: Romantik, Gençlik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ