Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

All That We Loved 1.Bölüm07 Mayıs,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Aşk ve arkadaşlık bağlarını koparamayan 18 yaşındaki gençlerin sağlam arkadaşlığı ve samimi aşk hikayesini anlatmaktadır. Dizi, insanların arasında hücresel hafıza aktarımını konu almaktadır.

Hara Lisesi’nin ikinci sınıfında olan 18 yaşındaki öğrenci Go Yoo, her geçen gün daha uzun boylu hale gelen bir basketbol dahisi olarak övülmektedir. Aslında boyunu uzatmak için basketbola başladı. Ders çalışmadığı halde en azından ortalama notlar alan çekici bir öğrencidir. Go Yoo, Joon Hee’ye hep şefkat göstermiştir hatta ona böbreğini bağışlamıştır. Ne var ki ilk aşkı olan So Yeon söz konusu olduğunda Joon Hee ona bir rakip olmuştur..

Türler: Romantik, Gençlik

Oyuncular: Oh Se Hun, Jang Yeo Bin, Jo Joon Young

Bilgi Notu:Çeviri: Svares & Zuzuloçko

spoiler