Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Arthdal Chronicles 2.Bölüm03 Haziran,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Titania & shineessi & ZeynepYesilgul

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Arthdal Chronicles 2.Bölüm” için 131 Yorum
 • Cevapla

  Meryem Gülen

  24 Temmuz 2019
  04:42

  Dizi şahane bu yıl izlediğim en iyi dizi bu Koreli senaristler kendilerini baya geliştirmişler konu gerçekten güzel .İzlenecek güzel dizi yok diye eskilere sarmistimki ( birkaç tane izledim yani) bir de buna bakayım dedim ve bayıldım bence ufak tefek şeylere takilmayin keyfini çıkarın
  Cevirmenlere sonsuz teşekkürler ellerinize sağlık

 • Cevapla

  Baltazar

  14 Temmuz 2019
  07:47

  tarih öncesi boxerlar
  insanların ağaçlardan indiği antik çağlarda ateşi kullanmasını örendiler ve keskin”don”yapmayı başardılar. https://uploads.disquscdn.com/images/4636a4c246a5bfc023189578dc43b345314a1ea25aa9aa5e402a7acb978c33ff.png

 • Cevapla

  Yağmur Özışık

  12 Temmuz 2019
  23:05

  Lütfen böyle devam et dizi. Tüylerim diken diken oldu ne bölümdü öyle arkadaş yaaa…

 • Cevapla

  Nərgiz Bloom

  09 Temmuz 2019
  22:23

  2 BÖLÜM SONUNDA YAYINLANMAYAM SAHNE ASA SIN SEVGİLISI RASIN VE ARAMUN’UN HİKAYESİ

  HIKAYEYI MUBEAK ANLATIYOR

   https://www.instagram.com/p/ByRw8Inp0k1/?igshid=1vb0xiys13vus

  200 yil önce bu topraklarda ne birlik ne de sulh vardi. Genç kız Asa Sin’in sevgilisi vardi ismi Risan. Ama beraber olmalari mümkün değildi. Ikisi bir gün kaçıp gittiler. Acaba mutlumuydular? Hayir sanarim değildiler. Risan hastalıktan erken hayatini kayıp eder. Asa Sin aptallığı için kendini mağaraya kapatır gece gündüz ağlayarak oğlu olsun diye dualar eder. Sonunda dualari kabul görür.
  10 yil sonra Asa Sin’in elçisi  (veliahti) Arthdal ortaya çıkar. Galiba yanlış anlamadiysam Aramun Asa Sin’in oğlu yada oğlu yerine koyduğu biri Asa Sin oğluna bildiği herşeyi öğretir ve onu doğduğu topraklara gönderir. Kammarun atına biner ve Artdal’a gelir o kişi bu birliği kuran Aramun.

  Yarim yamalak anladigim korecemle😅
  Böyle sahneler Man from the stars dizisinde de vardı ama onda bölüm sonunda yayinlanirdi. Bunda niye böyle anladım 🤔

 • Cevapla

  Büşra

  09 Temmuz 2019
  01:34

  güzel sahneler vardı 1. bölüme göre bu bölüm daha çok sevdim ama son sahneler çok üzücüydü ya

 • Cevapla

  helin yigit

  07 Temmuz 2019
  14:40

  Yazdığım anlaşılmadı galiba bi kaç kişide aynı tepkiyi vermiş aslında demek istediğim şuydu dizinin ilk bölümlerinde rüya görme olayının üzerinde çok durmuşlardi sanki dizinin ana konusu gibi bende bu rüya görme yada görememe olayının dizinin ana konusu olması çok saçma dedim. Daha güçlü bi konu olabilirdi diye söylemiştim. Ki ztn ilk bölümler rüya olayının üstüne çok durdular ama bi anda dizinin ana konusunun o olmadığı başka şeylerin olduğu ortaya çıktı gayet iyi oldu suanlik çok güzel gidiyo dizi

 • Cevapla

  Hassann

  20 Haziran 2019
  21:57

  Çabalarınız için teşekkür ederim.:)) Herkes kendi gözlüğü ile bakıyor. Bunu kabul ediyorum. Uzatmamak adına fazla bir şey söylemek istemiyorum. Ben izlemiyorum zaten. Bıraktım. Söylenilenle (altyazıda üç kez zaman dilimi söylendi) gösterilenlerin birbirini tutmadığını söyledim. Benim iddiam bu. Fantastiktir ne yapsa yeridir. Herkes başka bir şekilde değerlendirebilir. Papaz ifadesi de Her iki bölümde de vardı. Ben buna taktığımdan değil ama amaç farklılığına dikkat çekmeye çalışmıştım. Bazı şeyleri bize varmış gibi dikte etmeye çalıştıklarını söylemeye çalışmıştım.(Hoca,imam.haham desede aynı tepkim olurdu) Ben biraz aşırı gerçekçiyim galiba. Kusura bakmayın. Size iyi seyirler dilerim.

 • Cevapla

  Hassann

  19 Haziran 2019
  21:20

  Teşekkürler ilginize, cevap yazmayacaktım ama gördüm, görmemezlikten de gelemedim. Ben bu eleştirilerimden dolayı diziden aforoz edildim. Çek git kardeşim, seyretme dediler. Peki dedim ben de. Maalesef arkadaşların eleştiriye tahammülleri yok. Dikkat ederseniz diyorum ki senarist bize Antik çağ tarıma ve yerleşik düzene geçildiği yıllarda yani muhtemelen Cilalı Taş Devrinde geçiyor olaylar diyor. Bunu söyleyen senarist, ben değilim. Bunu bir türlü anlatamadım. Madem bunu söylüyorsun sonra diyorsunki fantastik daldan dala atlarım. Demeseydin bari. Bunun eleştirisini yaptım.
  Yoksa efendim dizi kötüymüş, oyuncular kötü, çekim kötü, yönetim kötü demiyorum. Herkes bir tutturmuş fantastik dünya kardeşim herşey mübah. Tamam eyvallah. Ama çizgi çizme eğer çiziyorsan çizgiyi sadık kal. Şişirme. Bir de papazı koyup da sanki insanlığın başlangıcı hiristiyanlıkla başlamış gibi bir algı da yaratma. Ya yanlış çeviri, ya da bizzat yapılmış bir kurgulama olayı. BEN İZLEMİYORUM. İzleyenlere de saygı duyuyorum. Ben sizin söylediklerinizi anladım, tekrar teşekkür ediyorum. Umarım karşı çıkışlarımı da siz anlamışsınızdır. İYİ SEYİRLER.

 • Cevapla

  Aburcuburcu

  12 Haziran 2019
  01:00

  Dizi de yaratık olması normal geliyor da, çağdaki farklılıkları mı hata olarak görüyorsunuz gerçekten.Bu bir dizi , senaristin algısına göre değişebilir . Biraz yabancı dizi izleyene normal gelebileceğini düşünüyorum. Biraz The 100 hissiyatı aldım diziden, ve bu daha da hoşuma gitmesini sağladı. Herkes ölebilir, her şey olabilir. Bu riskin olması güzel oluyor. Her şey dizinin en sonunda yaşanmıyor.

 • Cevapla

  aysedingil

  12 Haziran 2019
  00:06

  Ben çiftimizi çok yakıştırdım ikisi de acayip tatlı değil mi ? O son sahne neydi öyle ağlamaktan beter oldum yeni bölüm çabuk çıkar inşallah 😍

 • Cevapla

  🌸 ੮υğცค 🌸

  11 Haziran 2019
  00:00

  Ağladımm …
  Bence dizi çok güzel ^^
  Uzun zamandır K-drama izliyorum.Artık dizilerde bariz hatalar olmadıkça sesimi çıkarmıyorum.Keyif almaya bakıyorum ^^
  Emeğinize sağlık ^^

 • Cevapla

  ghoulDNArmy

  09 Haziran 2019
  21:35

  Ji Won ve Joon Ki o kadar yakışmış ki … Dizide sırıtan yerler var ama yine de çok iyi. Uzun zamandır arayıpta bulamadığımız bir konu. Daha da güzelleşecek gibi👍

kore dizileri