Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Assassination 201522 Kasım,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla!

Konusu: 1930’da hazırlanmış bir suikast meydana gelir. Suikastin amacı Japon gruplarını aradan çıkarmak içindir. Yeom Seok-Jin (Lee Jung-Jae) geçici bir hükümetten bir ajandır. Suikasti planlar ve An Ok-Yoon’a (Gianna Jun) emir verir. An Ok-Yoon keskin nişancıdır ve Soksapo (Cho Jin-Woong) ve Hwang Deok-Sam (Choi Duk-Moon) ile çalışmaktadır. Kore’nin bağımsızlığını görmeyi deli gibi arzu ettiğinden görevi üstlenir. Bu sırada, Hawaii Silahı (Ha Jung-Woo) kiralık bir katildir. Partneri Younggam (Oh Dal Su) Ok Yoon’nun suikast planına dahil olmuştur.

Bilgi Notu:Çeviri: fzltsn

spoiler


kore dizileri