Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Bad and Crazy 1.Bölüm18 Aralık,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Soo-Yeol (Lee Dong-Wook), Mooui Polis Departmanında polis memuru olarak çalışmaktadır. İşinde çok iyidir, ancak aynı zamanda etik açısından eleştirilebilir bazı yöntemleri de vardır. Başarıya ulaşmak için her şeyi yapabilecek birisidir. Hırslı kişiliğinden dolayı kısa sürede terfi almıştır. Pürüzsüz hayatı, K’nin (Wi Ha-Joon) ortaya çıkmasıyla aniden değişir. K, doğrucu bir insandır, aynı zamanda çok çılgın birisidir. Ne zaman bir haksızlıkla karşılaşsa yumruklarını konuşturmak için çekinmez. Hep bir kahraman olmak istemiştir.

Hee-Gyeom (Han Ji-Eun) ise , Mooui Polis Departmanındaki uyuşturucu ekibinde polis teğmeni olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda işini severek yapan ve dürüst bir insandır. Geçmişte Soo-Yeol ile bir ilişki yaşamıştı…

Türü: Süper Kahraman, Aksiyon, Fantezi, Dedektif

Bilgi Notu:Çeviri: excellensouldean & rümYSJ

spoiler