Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Bad Prosecutor 1.Bölüm07 Ekim,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dizi, güçlü fakat yozlaşmış kişileri hile yoluna başvursa bile gerçekten cezalandıran bir savcının hikayesini anlatıyor.

Jin Jung (Doh Kyung Soo) bir savcı olarak çalışmaktadır. Bazen standart hukuk uygulamalarından ziyade amaca uygun alışılagelmemiş yöntemlere ve hilelere güvenir. Aynı zamanda derin bir adalet ve vicdan duygusuna sahiptir. Zayıfların yanında duracak, kötülere karşı savaşacak, adaleti kendi yolları ile sağlayacaktır. Shin Ae Ra ise (Lee Se Hee), Merkez Bölge Savcılığında mükemmel iş becerileri ve sosyal becerilere sahip kıdemli bir savcıdır.

Türü: Hukuk

Bilgi Notu:Çeviri: iwanttobeapia & Roden

spoiler