Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Be Melodramatic 9.Bölüm09 Eylül,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Joanne & shinee!

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Be Melodramatic 9.Bölüm” için 7 Yorum
 • Cevapla

  M.Aylin

  11 Eylül 2019
  17:56

  Her karakteri kendi içinde çok seviyorum.

 • Cevapla

  isimsiz

  10 Eylül 2019
  16:42

  sessiz huzurla yaşicam bu evde dedikten sonra annesinin gelip evde parti yapması :Dakdjd bu dizinin samimiyeti çok başka ya

 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  10 Eylül 2019
  01:21

  Şevkle izlediğim diziler birde 100 bölüm olsa sıkılmayacağım diziler var ki ben genelde 16 bölümlükleri seçip izliyorum bu dizinin sakin hali bile beni benden alıyor 100 bölüm olsa izlerim fragmana bakılırsa işler çirkefleşecek 🙄 her karakterini sevdiğim bu diziye bir şans verin çok keyifli çeviri için teşekkürler

 • Cevapla

  Sulti

  09 Eylül 2019
  23:04

  böyle naif dizileri çok seviyorum

 • Cevapla

  Baebae

  09 Eylül 2019
  05:17

  Çevrilmiş nasıl mutlu oldum.
  Çevirmenlerimiz Joanne & shinee ‘e ve emeği geçen diğer herkese çook teşekkürler.

 • Cevapla

  Baebae

  08 Eylül 2019
  00:20

  Gerçekten çok güzel bir dizi devamı için sabırsızım.

 • Cevapla

  Liza Rey

  07 Eylül 2019
  19:39

  Sonunda beklediyim OST cikti https://m.youtube.com/watch?v=fjnfCWYJPMU

kore dizileri