Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Beautiful World 1.Bölüm07 Nisan,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Konusu: Park Moo-Jin (Park Hee-Soon) ve Kang In-Ha (Choo Ja-Hyun) evlidir. Park Moo-Jin bir lisede öğretmen olarak çalışmaktadır, Kang In-Ha ise fırın işletmektedir. Çocuklarıyla mutlu bir hayat sürmektedirler. Huzurlu günleri yakında cehenneme dönecektir. Ortaokul 3. sınıfa giden oğulları zorbalık nedeniyle ağır bir şekilde yaralanır.  Park Moo-Jin ve Kang In-Ha gerçeği çıkarmak için ellerinden geleni yapacaktır.

Oh Jin-Pyo (Oh Man-Seok) ve Seo Eun-Joo (Cho Yeo-Jeong)’da evlidir. İkisi de zengin ailendendir. Oh Jin-Pyo, ailesinden miras kalan özel bir okulun vakfının başkanıdır. Hiç başarısızlık ya da yoksulluk yaşamamıştır. Sorun çıkaran bir oğulları vardır. Ailesi çocuklarının sorunlarını örtbas eder.

Bilgi Notu:Çeviri: Daffodilsky & excellensouldean & Ayris

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Beautiful World 1.Bölüm” için 30 Yorum
 • Cevapla

  PURPLE

  20 Nisan 2019
  20:28

  Üzgünüm değilim :((

 • Cevapla

  Serendipity

  09 Nisan 2019
  15:10

  Bende Sky Castle’den çok,yayınlandığı sırada pek ilgi görmeyen ve Japon uyarlaması iyi bir dizi olan Solomon’s Perjury çağrışımı oluştu.İzlemenizi tavsiye ederim.

 • Cevapla

  Lavinya

  08 Nisan 2019
  21:47

  İlk bölüm çok iyiydi, yorumlarda belirtildiği gibi tam bir sky castle tadında olmuş. Ama bu daha samimi geldi bana, duyguları iyi geçirdiler neredeyse ağlayacaktım. 😔
  Çocuğa çok üzüldüm… hele hiçbir kanıt bulunmadan kapatılması… anne baba ilişkisinde sorun mu var acaba tuvalette kızların konuştuğu gibi. Bi de çocuğu ilk bulan bekçi adamda bi tuhaflık sezdim. Hayalet kız da mutlaka bi şey biliyor. Onun sorgu sahnesini de gösterselerdi keşke.
  Sky’ı özlemişken böyle bi dizi bulduğuma sevindim 🙂 güncel izlemek zor olacak. Çeviri için teşekkürler.

 • Cevapla

  Belgin

  08 Nisan 2019
  02:18

  Sky Castle nin konusuna benzer ve etkileyici çekilmiş.Çocuk düşerken ayakkabıları ayağındaydı ve telefon da düştüğü yerdeydi.Tahminim çocuğu bulan kişi Okulun sahibi adamı aramak için evi aradı ama telefona karısı çıktı o da işin içinde oğlu olduğunu öğrenine de olaya intihar süsü verdirdi.Ayakkabıyı yukarı koydurdu telefonu da aldırdı, telefon büyük ihtimalle o kadında.Polisin olayı acaleyle kapaması için acaba okulun sahibi üstlerdeki insanları mı devreye soktu diye düşündürüyor çünkü telefon kayıtlarını çıkartmaması çok ilginç ama aile kendi bu kayıtları çıkartabilir zaten çocuk yaş olarak küçük olduğu için telefonun sahibi anne veya babasıdır o yüzden bunu çıkartmak çok kolay. Kore de bu izlediklerimiz ne derece doğru diye düşünüyorum ,dizi olduğundan dolayı abartı var desek yayınlanınca tepki çekerdi.Toplum kafayı eğitimle bozmuş.Ailelerin gözünü hırs bürümüş.Aile gene sakin davranıyor insan böyle durumda ortalığı ayağa kaldırır.Okul nasıl bir okulsa hem velilerin parasını alıyor hem de gereken sorumluluklarını yerine getirmiyor.Sonunda o sahne neydi öyle ama fragmanda o çocuğun yaşadığını gördük demek ki o bir rüya veya hayal idi.İnsanın hayatının bir anda mahvolması bu demek ki.Okul sahibinin oğlunda her şey düğümleniyor.Malesef sevgisiz ve ilgisiz büyütülen çocuklar, sevgi ve ilgi gören çocukları kıskanabiliyor.Çocuk zorbalık görüyormuş keşke annesi daha önceden anlayabilseydi.

 • Cevapla

  Queen White Angel

  07 Nisan 2019
  22:46

  ve son dakika izlediğimiz sahneler
  kabus gibiydi
  müdürün karısının
  sanırım bu işin şimdiki şüphelisi o
  o kadın kocasından fena

 • Cevapla

  Queen White Angel

  07 Nisan 2019
  22:34

  İLK DAKİKA VE GOL
  gülerken gözlerinden yıldızlar çıkan
  nazik mi nazik güzel mi güzel fidan gibi
  çocuk can çekişiyor
  ama olay İNTİHAR olarak kapatılıyor
  ve çok önemli bir mesaj veriliyor ::: anlayana
  KENDİ ÇOCUKLARINI ETKİLEMEDİĞİ SÜRECE
  AİLELER BUNU ÖNEMSEMEZ

  kalbi ile düşünen bir anne
  beyni ile düşünen bir baba
  ve batıl inançları ile fevri kız kardeş

  aileyi çok zor günler bekliyor belli
  ve karşı cephede okul müdürü ve oğlu
  ikisi de baş belası belli
  ve haset eden bir anne
  demem o ki
  karşı karşıya kalacak iki farklı aile
  ve bu süreçte
  kah ağlayacak kah sövecek bizler
  bayağı hararetli olacak bu dizi
  ve ben o güzel çocuğun bir an önce uyanmasını diliyorum
  uyurken pamuk prens gibi bakmaya kıyamıyorum
  çoooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Cevapla

  ♥KTyaren ♥

  07 Nisan 2019
  21:12

  Bir çocuk çatidan düşüyor, intihar etti diye olay kapanıyorrrr ne duyarlı velilerrrrrr sadece onlar için notlar ve kendi çocukları önemliiiii…Hiç arkasına düşmeden olayın kapanmasını istiyorlarrrrrr…Bunun ucu onlarada dokunur inşşşşş…Ozaman her çocuğun değerli olduğunu anlarlarrrr diyeceği ama korede zorbalık okullarda almış başını gidiyorrrrrr…Buna da herkes sessiz kalıyorrrrrr…
  Çevirmenlerim çoooook teşekkürlerrrrrrrr….

 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  07 Nisan 2019
  21:11

  Gene günaha girdik şükür iki kıçı kırık dizi yüzünden sövüyorum olmuyor benim sinirler dayanmaz böyle yokmu romantik komedi öyle bişey bulayım yanlız kadro efsane kötüleride seviyorum iyileride hatta kötü adam yapmışlarya üzüldüm ya sevdiğim aktörlere saydırmak beni daha çok sinirlendiriyor herneyse.. Çeviri için teşekkürler

 • Cevapla

  Shadow

  07 Nisan 2019
  18:12

  Evet yine bir dolu sövdüm. Zorbalık Kore’de yaygın maalesef. Haberlere yansıyan olayları biliyoruz. Aileler ise çocuklarının eğitimiyle deli olmuş, ondan başka bir halt düşünemiyor. Bunu da Sky Castle’dan biliyoruz. Çocuk için soruşturma yapılıyor ama o gerizekalı aileler arayıp çocuğumun okula adaptasyonu bozuluyor diye şikayet ediyor. Gel de delirme. Gel de kafayı yeme. Polisin uyduruk, pabucumun ”soruşturmasına” gel de sövme. Polis beyyyy çocuğun telefonu kayıp telefonuuu. Mal mısın sennn? Telefonu bile armayıp iki veledle konuşup olayı örtüyor yahu. Kore’nin polisleri de bir garip. Seungri olaylarında da gördük polisler gerçekte de bir garip. Evet hepsi öyle değil ama ben bu diziyi izlerken kurgu olarak bakamıyorum artık. Çünkü kendi çocuğu ve notları hariç bir şeyi önemsemeyen aileler de gerçek, zorbalık gören çocuklar da gerçek, rüşvet yiyip olayı soruşturmayan polis görünümlü suçlular da gerçek. Bu da izlerken ezilmeme neden oluyor. Gerçekten böyle olaylar var diyerek etkiliyor beni ve çok üzüyor. Bu diziyi izlemek için çelik gibi sinir gerekecek belli ki. Peçete kutusunu da unutmayalımm. ÇEkimleri çok beğendim bölüm boyunca. Hele kan damlasının kanlı ay tutulmasına dönştüğü an enfesti bence.

  • Cevapla

   Belgin

   08 Nisan 2019
   02:20

   Çekimleri bende çok beğendim, Kan damlasının kanlı ay tutulmasına dönüşmesi beni de etkiledi.Çok iyi düşünülmüş ve çekilmiş bir sahne.Koreliler bu tarz şeyleri çok iyi düşünüyorlar.

 • Cevapla

  Shadow

  07 Nisan 2019
  16:58

  Omooooo. Çeviri gelmiş diyerekten daldım diziye. Hayır ben fragmanları da izleyerek hazır olduğumu düşünmüştüm. Bir şey yerken izlemeye başlama gafletinde bulundum. Boğazıma durdu. Peçete de hazırladıydım zaten. Sonra durdurdum, yediğimi bitirdim şimdi devam ediyorum. El insafff. Böyle başlatılır mı? Boğazım düğüm düğüm oldu lan yediğim takıldı kaldı boğazımda. Özellikle sahne çekimine bayıldım. Havada uçan kağıtlar, ayakkabı bağcıklarının uçuşması, arkadaki müzik, çocuğun yerdeki kanına yansıyan ay. Dakka bir gol bir. Ben iptal. Bu arada çocuğun düşerken ayakkabısı vardı. Düştüğü yerdeki ayakkıbıyı kim yerleştirdi? İşte ilk soru. https://uploads.disquscdn.com/images/32a10da0c4a4e0fe4ae1e141fa9460252616c5fdae33fef5f01cc0f3e4ad8c9e.png

  • Cevapla

   nlgn♬♥Hanbin♥♬

   07 Nisan 2019
   21:04

   Bende aynı şeyi düşündüm birde insan intihar edecekse ayakkabıyı çıkarmaları hep saçma gelir öyle bir durumda ayakkabıyı kim düşünür neden çıkarılır

   • Cevapla

    Belgin

    08 Nisan 2019
    02:25

    Bana da ayakkabıyı çıkartma saçma geliyor ayrıca ayakkabıyı çıkaran kişi çantayı da ve ders notlarını da bırakırdı.Olay derrinlemesine incelense çocuğun düştüğü mesafenin uzaklığından biri tarafından itilip itilmediğinin bulunacağını biliyorum.

  • Cevapla

   Queen White Angel

   07 Nisan 2019
   22:41

   sanırım cinayete intihar süsü vermek isteyen
   kişinin yerleştirmesi demen gibi kim ????
   yenilmezler grubu mu ????
   yoksa çocukların zorbalığını örtbas etmek isteyen birisi mi???

   • Cevapla

    Shadow

    08 Nisan 2019
    07:55

    Bence senarist ters köşe yapacak. Tamam veledler zorbalık yapmış ama çocuğu binadan atan başkası. Senarist şu an şu zengin ailenin psikopat oğlunu suçlu gösteriyor. Ama o da intihar ettiğini düşünüyor sanki. Yani suçlu başkası bence. Bakalım göreceğiZ

    • Cevapla

     Queen White Angel

     08 Nisan 2019
     13:52

     orası kesin
     çocukların yaptığı zorbalık
     fazlası değil
     zaten çocuklar da çok şaşırdı
     tek korkuları zorbalık videosunun açığa çıkması
     dolayısıyla
     şüpheler çocukların üstüne çekiliyor demen gibi
     ama ben yetişkinlerden şüpheleniyorum
     an itibari ile müdürün karısı
     cinayet işlememiş olsa bile
     intihar süsü veren o gibi
     şu hayalet kız kilit nokta gibi
     bildiği bir şeyler var kesin

 • Cevapla

  Shadow

  07 Nisan 2019
  08:51

  Dayanamam diyorsan izleme. Ben de elimde peçeteyle izleyeceğim 🙂 Fragmanlar fenaydı çünkü

 • Cevapla

  Çiloow💫

  06 Nisan 2019
  02:00

  Nam Da Reum varsa bu dizi mükemmeldir diye düşünüyorum bakalım bakalimmm nasıl olcak

 • Cevapla

  PURPLE

  06 Nisan 2019
  00:44

  Oo Angry Mom i hatırlattı konusu ay hemen izlemem lazim

 • Cevapla

  Queen White Angel

  05 Nisan 2019
  23:21

  NAM DA REUM için
  😍😍😍😍😍https://uploads.disquscdn.com/images/ec6abca2583f2e9822019b2b3212c206514875c894140e45d5373e48c5c2af47.gif

  • Cevapla

   Serendipity

   07 Nisan 2019
   01:43

   Elimizde büyüdü ablası 😊🤞 Oh Man Seok’u eski bir dizi olan The Vineyard Man’dab beri severim ama müzikal aktör olduğu için seyrek dizi çekiyor.

   • Cevapla

    Queen White Angel

    07 Nisan 2019
    02:00

    aynen
    çok şeker çocuk
    çoktan yakaladım ben onu
    geleceğin halyu starı
    oh man seok da epeydir izlemedim
    biraz melodram olacak gibi
    bakalım

  • Cevapla

   Belgin

   08 Nisan 2019
   02:29

   Çok tatlı.Çocuğun gözlerinin içi gülüyor.Onun gerçek yaşamında da güler yüzlü, iyi kalpli ve mutlu bir havası var.

   • Cevapla

    Queen White Angel

    08 Nisan 2019
    13:59

    aynen
    çok tatlı yav
    bir biran önce büyüsün diyorum
    bir hiç büyümesin

    • Cevapla

     Belgin

     08 Nisan 2019
     22:18

     Mumyalayalım aynı kalsın diyeceğim ama büyüyünce de çocuksu ve güzel yüzü olacağı kesin.

     • Serendipity

      09 Nisan 2019
      16:14

      Çok tatlı 😊 Şimdi en güzel yaşları değil üstelik…yalnız azıcık boydan kaybediyor sanki.

     • Belgin

      09 Nisan 2019
      19:34

      Erkek için biraz minyon tipi var.Yaş küçük olunca sevimli duruyor ama yaş ilerleyince sevimlilik azalınca boy göze batıyor.( Uzun boyu seven biri olarak düşüncem .)

     • Serendipity

      09 Nisan 2019
      19:44

      Uzun boy avantaj,ama sevimli bir genç olacağını düşünüyorum. İdoller gibi feminen değil en azından.

 • Cevapla

  Shadow

  05 Nisan 2019
  22:08

  Oooo. Çocuk oyuncu şöleni. Nam Da Reum var bir kere. O çocuk varsa başlı başına izleme sebei. Çocuktan yetenek fışkırıyor. Ayrıca Miracle We Met’te izlediğimiz 2 çocuk oyuncu. Ra Mi Ran’ın kızını oynayan kızımız ve başrol ahjusshinin oğlunu oynayan çocuk. O dizide ikisini çok beğendiydim. 3 tane beğendiğim çocuk oyuncu. Konu da güzel. Nam Da Reum ağlatacak bizi ama o fragmanlardan belli. Sevdiğim oyuncular bu ara beni imtihan ediyor. Favorim Jang Ki Yong Kill it’te kiralık katil, Nam Da Reum zorbalık gören birini oynuyor. Fragmanda gördüm. Öyle böyle değil. Çocuk zorbalık boyutunu geçen, cinayete teşebbüs edilen bir olay yaşıyor. İntihar süsü veriliyor. Yoğun bakımda kalıyor çocuk.

kore dizileri