Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Black Knight 1.Bölüm13 Mayıs,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: 2071 yılında zehirli hava kirliliği dünyayı harap etmiş ve nüfusun yalnızca %1’i hayatta kalabilmiştir. İnsanlar evlerinden gaz maskeleri olmadan nadiren çıkmakta ve şövalye olarak bilinen teslimat şoförleri paketleri korumakta ve teslim etmektedir.

Efsanevi bir şövalye olan Şövalye 5-8, şövalye olmayı hayal eden Sa Wol adında genç bir mülteciyle tanışır. Savunma İstihbarat Komutanlığı’nda görevli bir subay olan Seol A’nın yardımıyla Şövalye 5-8, Sa Wol’u eğitir ve ona akıl hocalığı yaparak tehlikeli ve zorlu bir dünyada hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Türler: Aksiyon, Macera, Dram, Bilim-Kurgu

Bilgi Notu:Çeviri: Snorlax

spoiler