Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

14 Eylül 2015 Video Oynatıcı Yenilenmesi14 Eylül,Pazartesi

14 Eylül 2015 Video Oynatıcı Yenilenmesi

Sitemizde, video oynatıcılar üzerinde yenilemelere gidilmiştir. Bu video oynatıcılar sayesinde bir çok sorun artık çözüldü işte madde madde yenilikler ve bize getirileri;

1. OK (ok.ru) videoları artık mobillerde de uygulamaya ihtiyaç duyulmadan tarayıcı üzerinden açılacak. Bu sayede iphone ve diğer uygulama yükleyememiş kişiler sorunsuz dizilerini izleyebilecekler.

2. MR (mail.ru) videolarında ki hata giderildi. Oda artık hata mesajı yerine video şeklinde direkt karşımıza gelecek. Aynı zamanda MR videoları da işletim sistemi farketmeksizin tüm telefonlarda açılabilecek.

3. Video oynayıcılarında çıkan html5 ve flashplayer butonları sayesinde flashplayer da veya html5 playerda sorun yaşıyorsanız hemen diğer video oynatıcı sistemine tek tıkla geçip sorununuzu çözebilirsiniz. Flashplayer ve html5 player iki farklı kökenli video oynatıcıdır. Sisteminizde eğer birisi sorun yaratıyorsa diğerine geçerek sorununuzu çözmeyi deneyebilirsiniz.Hiç bir sorun yaşamıyorsanız ellemenize gerek yoktur.

4. VK ve dailymotion videolarında bir değişiklik olmamıştır ikiside zaten hem pc’de hem mobilde sorunsuz açılmaktaydı.

Sonuç olarak uzun süredir kanayan yaramız olan mobilde okru videolarının açılmaması, mr videolarının tamamen uçması sorununa çözüm gelmiş oldu. MR videolarını çok uzun süredir kullandığımızdan bir çok dizide alternatif olarak bulunması ile birlikte sorun yaşadığınız dizilerde mr seçeneğini de artık izleyebilirsiniz.

Tüm koreantürk severlere duyurulur.