Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

yeni koreantürk huzurlarınızda…16 Mayıs,Cumartesi

yeni koreantürk huzurlarınızda…

Değerli Arkadaşlar bildiğiniz üzere 3 seneye yakın bir süredir aynı tasarım ve özelliksiz bir sisteme sahiptik. Ne var ki emekçi 700 kişilik çeviri ekibi ile Kore dizileri’nde rakipsiz olan Koreanturk.com’un artık kendini geliştirmesi ve ziyaretçilerine daha fazla özellik sunması gerekiyordu. Bu bir ihtiyaçtı bizim için. Bu konuda 1,5 senedir bir takım yerli ve yabancı profesyonellerle görüşmelerimiz olsa da anlaşma sağlanamaması, istediğimiz geri dönüşü alamayışımız, bizi sitemizi yenileme konusunda sıkıntıya sokmuştu.

Nitekim 15 Mayıs 2015 günü uzun süredir istediğimiz özelliklere sahip olan bir dizi sistemine sahip olduk. Bu sistem tamamen test aşamasında olup, farkındayız ki geliştirilmesi gerekmektedir. Bu tamamı ile siz ziyaretçilerimizin birebir kullanıcı görüşleri ile olabilecek bir şeydir. Lütfen gördüğünüz hataları bizlere bildiriniz. Bu konuda yardımınıza ihtiyacımız var.

Başta tüm çevirmenlerimiz ve yetkililerimiz olmak üzere sitemizi bu noktaya getirmiş emek veren gönüllülere minnetlerimi sunuyor, sitemizi hergün tıklım tıklım dolduran yüz binlerce kore severe yeni sistemimizin hayırlı olmasını diliyorum.

Saygılar,

Carpathia