Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Brain Cooperation

Brain Cooperation dizi konusu: Shin Ha Ru bir sinirbilimci olarak çalışmaktadır. 3 kuşak doktorluk yapmış bir aileden geliyor ve aileden zengin birisidir. Shin Ha Ru, inandığı doğrulara göre hareket eden ve konuşan kendine güvenen bir kişidir, ancak pislik olarak gördüğü insanlara karşı merhameti yoktur.

Geum Myung Se bir dedektif olarak çalışmaktadır. İnsanlara karşı soğuk ve somurtkandır, bu da onu tanımayan insanların onun yozlaşmış bir polis olabileceği fikrine kapılmalarını sağlamaktadır. Gerçekte ise, Geum Myung Se kibar ve dürüst bir dedektiftir. Ayrıca bir zamanlar Kim Mo Ran ile evliydi. Güçlü de bir libidosu vardır.

Shin Ha Ru ve Geum Myung Se, Hipnotik Araştırmacı Seol So Jung’un yardımıyla ceza davalarını birlikte çözer.

Türü: Gizem, Komedi

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ