Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Brain Cooperation 1.Bölüm04 Ocak,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Shin Ha Ru bir sinirbilimci olarak çalışmaktadır. 3 kuşak doktorluk yapmış bir aileden geliyor ve aileden zengin birisidir. Shin Ha Ru, inandığı doğrulara göre hareket eden ve konuşan kendine güvenen bir kişidir, ancak pislik olarak gördüğü insanlara karşı merhameti yoktur.

Geum Myung Se bir dedektif olarak çalışmaktadır. İnsanlara karşı soğuk ve somurtkandır, bu da onu tanımayan insanların onun yozlaşmış bir polis olabileceği fikrine kapılmalarını sağlamaktadır. Gerçekte ise, Geum Myung Se kibar ve dürüst bir dedektiftir. Ayrıca bir zamanlar Kim Mo Ran ile evliydi. Güçlü de bir libidosu vardır.

Shin Ha Ru ve Geum Myung Se, Hipnotik Araştırmacı Seol So Jung’un yardımıyla ceza davalarını birlikte çözer.

Türü: Gizem, Komedi

Bilgi Notu:Çeviri: h108109 & snorlax & helout*

spoiler