Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

By Quantum Physics A Nightlife Venture 201921 Ocak,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Lee Chan Woo (Park Hae Soo) bir gece kulübü işletiyordur. Meşhur bir şovmenin, Lee Chan Woo’nun işlettiği kulüpte bir uyuşturucu vakası meydana gelir. Savcı ve siyasetçilerin olaya müdahale edeceğini anlayan Lee Chan Woo, olayı bizzat kendisi araştırmaya karar verir. Sung Eun Young (Seo Ye Ji) ve Park Ki Hun (Kim Sang Ho) dahil birkaç adam toplar ve işe koyulur.

Bilgi Notu:Çeviri: excellensouldean & Teukamathonsi & monafesa

spoiler