Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Café Minamdang 1.Bölüm29 Haziran,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Nam Han-Jun (Seo In-Guk) eski bir suç profili uzmanıdır ve şimdilerde ise dolandırıcılık yapmaktadır. Dolandırıcılığı için falcı kılığına girer ve Minamdang falcı dükkanını işletir. Çekici fiziksel görünümü ve akıcı konuşma becerileriyle müşterilerin ilgisini çeker. Müşterilerini para için dolandırıyor ama aynı zamanda davalarına müdahil oluyor ve onları çözmeye yardım ediyor. Müşterileri için müşteri hizmetleri bile sağlıyor. Nam Han-Juƒn’un ortakları Su-Cheol ve Nam Hye-Jun’dur. Su-Cheol özel bir dedektiflik bürosu işletmektedir ve Nam Hye-Jun, Nam Han-Jun’un küçük kız kardeşidir. Aynı zamanda çok iyi bir hackerdır.

Han Jae-Hee (Oh Yeon-Seo) 3 yıldır dedektif olarak çalışmaktadır. İşini severek yapar ve doğru yolu takip etmeye çalışır. Bir şekilde, Han Jae-Hee, Nam Han-Jun ile yolu kesişir…

Tür: Gizem, Komedi, Romantik

Bilgi Notu:Çeviri: kidcozyhao & f.cicek97

spoiler