Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Cheat on Me, If You Can 1.Bölüm03 Aralık,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Cheat on Me, If You Can dizi konusu: Kang Yeo Joo(Cho Yeo Jeong) çok satan bir yazardır. Sadece zalim cinayet vakalarıyla ilgili suç hikayeleri yazar.Romanları için sürekli olarak insanları nasıl öldüreceğini düşünüyordur. Kang Yeo Joo, Han Woo Sung (Go Joon)ile evlidir.Kendisi boşanma konusunda uzmanlaşmış bir avukattır.Karısına”Aldartırsam ölürüm”yazan bir not yazar.

Türü: Romantik komedi, Gerilim.

Bilgi Notu:Çeviri: zeynepb & pelink0

spoiler