Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Cheer Up 1.Bölüm26 Ekim,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Zeki ve çalışkan Do Hae Yi (Han Ji-Hyun), Yeonhee Üniversitesi’nde öğrencidir. Ailesinin maddi durumu kötü olduğu için okuldan çok, para kazanmaya öncelik verir. Bir gün Do Hae Yi,  Yeonhee Üniversitesi’nde 50 yıldır var olan amigo takımı Theia’ya katılır. Kulübe sadece para için katılmıştır ancak amigo takımına katılırken, Do Hae Yi kampüs hayatının keyfini çıkarmaya başlar ve Park Jung-Woo (Bae In-Hyuk), Jin Sun-Ho (Kim Hyun-Jin), Tae Cho-Hee (Jang Gyu Ri) gibi ve bir zamanlar Theia üyesi olan Bae Young Woong (Yang Dong-Geun) da dahil olmak üzere Theia’dan çeşitli insanlarla tanışır. Yeonhee Üniversitesi, amigo takımını maddi ve manevi olarak desteklemektedir.

Tür: Gizem, Komedi, Romantik, Gençlik

Bilgi Notu:Çeviri: beyazlarınkalbi & PSH_MertKT

spoiler