Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Crash Course in Romance

Konu: Nam Haeng Sun(Jeon Do Yeon) eskiden milli bir atletti. Şimdi bir garnitür dükkanı işletiyordur. Süper pozitif bir kişiliğe ve sınırsız bir dayanıklılığa sahiptir. Bir dönüş daha yapar ve üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için olan özel eğitim alanına girer. Beklenmedik bir şekilde Nam Haeng Sun, Choi Chi Yeol(Jung Kyoung Ho)ile bir ilişkiye başlar .

Choi Chi Yeol, özel eğitim alanında popüler bir eğitmendir ve Ilta Eğitmeni (en popüler eğitmen) olarak bilinir. İşinde çok çalışıyordur. Öğrencilerine bir eğitmen olarak çekinmeden konuşur ve derslerinde şovmenliği uygular. Popüler bir eğitmen olarak zenginlik ve şöhret biriktirdi, ancak artan başarı ile insanlara karşı daha duyarlı, huysuz ve kayıtsız hale gelmiştir. Daha sonra süper pozitif kişiliği ve hiç bitmeyen dayanıklılığıyla Nam Haeng-Sun ile tanışır. Nam Haeng-Sun ve Choi Chi-Yeol arasındaki ilişki romantik bir şekilde gelişir.

Tür: Romantik, Komedi

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.


DİZİ TÜRLERİ