Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Crash Course in Romance 1.Bölüm16 Ocak,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konu: Nam Haeng Sun(Jeon Do Yeon) eskiden milli bir atletti. Şimdi bir garnitür dükkanı işletiyordur. Süper pozitif bir kişiliğe ve sınırsız bir dayanıklılığa sahiptir. Bir dönüş daha yapar ve üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için olan özel eğitim alanına girer. Beklenmedik bir şekilde Nam Haeng Sun, Choi Chi Yeol(Jung Kyoung Ho)ile bir ilişkiye başlar .

Choi Chi Yeol, özel eğitim alanında popüler bir eğitmendir ve Ilta Eğitmeni (en popüler eğitmen) olarak bilinir. İşinde çok çalışıyordur. Öğrencilerine bir eğitmen olarak çekinmeden konuşur ve derslerinde şovmenliği uygular. Popüler bir eğitmen olarak zenginlik ve şöhret biriktirdi, ancak artan başarı ile insanlara karşı daha duyarlı, huysuz ve kayıtsız hale gelmiştir. Daha sonra süper pozitif kişiliği ve hiç bitmeyen dayanıklılığıyla Nam Haeng-Sun ile tanışır. Nam Haeng-Sun ve Choi Chi-Yeol arasındaki ilişki romantik bir şekilde gelişir.

Tür: Romantik, Komedi

Bilgi Notu:Çeviri: Yoonseul & MrsHellsing

spoiler