Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Crazy Love 1.Bölüm09 Mart,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: No Go-Jin (Kim Jae-Wook) özel eğitim alanındaki en popüler matematik öğretmenidir ve GOTOP Education’ın CEO’sudur. Henüz lise düzeyinde bir eğitime sahip olmasına rağmen tüm başarısını aşırı zekası sayesinde elde etmiştir. Yakışıklı bir görünüme, yüksek IQ’ya ve zenginliğe sahip mükemmel bir adamdır. Aynı zamanda narsisttir. Bir gün aniden öldürüleceği konusunda tehditler alır.

Lee Shin-A (Krystal), No Go-Jin’in sekreteri olarak çalışmaktadır. Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir çalışandır. Sessiz ve içine kapanık kişiliği nedeniyle, patronu No Go-Jin ve iş arkadaşlarıyla pek az iletişim halindedir. Meslektaşları onu merak etmeye başlar çünkü 1 yıldan fazla bir süredir kötü şöhretli No Go-Jin için çalışmaktadır. Bir gün yaşamak için fazla zamanının kalmadığını öğrenir.

Türü: Romantik Komedi

Bilgi Notu:Çeviri: Denizdnz & ozlemyldzmmm

spoiler