Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Crazy Love 2022

Crazy Love dizi konusu: No Go-Jin (Kim Jae-Wook) özel eğitim alanındaki en popüler matematik öğretmenidir ve GOTOP Education’ın CEO’sudur. Henüz lise düzeyinde bir eğitime sahip olmasına rağmen tüm başarısını aşırı zekası sayesinde elde etmiştir. Yakışıklı bir görünüme, yüksek IQ’ya ve zenginliğe sahip mükemmel bir adamdır. Aynı zamanda narsisttir. Bir gün aniden öldürüleceği konusunda tehditler alır.

Lee Shin-A (Krystal), No Go-Jin’in sekreteri olarak çalışmaktadır. Çalışkan ve sorumluluk sahibi bir çalışandır. Sessiz ve içine kapanık kişiliği nedeniyle, patronu No Go-Jin ve iş arkadaşlarıyla pek az iletişim halindedir. Meslektaşları onu merak etmeye başlar çünkü 1 yıldan fazla bir süredir kötü şöhretli No Go-Jin için çalışmaktadır. Bir gün yaşamak için fazla zamanının kalmadığını öğrenir.

Türü: Romantik Komedi

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ