Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Crowned Clown 12.Bölüm20 Şubat,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Kayo & Ozge2008

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Crowned Clown 12.Bölüm” için 29 Yorum
 • Cevapla

  Annyeonghaseyo

  22 Mart 2019
  01:11

  Dal Rae midir nedir bu kız tam bir salak ya ay sinir hastası oldum 😰 kızım bi sal şu abini bee bi sal ağabeyin diye bizim afyoncu kralı serbest bıraktığın yetmemiş gibi şimdi de ağabeyinin başını yaktın

 • Cevapla

  nurcan demir

  07 Mart 2019
  23:22

  bende çok sevdim aslında benim sırlamamda son sırada ama bu gerçekten sevdirdi ve de çok merak ettiğim 2 sorununda cevabını aldığım için daha bir değerli oldu.
  krala neden o kadar yemek koyuyorlar ve neden hepsini çok çok yemiyor.
  neden insanlar kendileri kral olmuyorda başkalarını çıkartmak için uğraşıyor.

 • Cevapla

  nurcan demir

  07 Mart 2019
  23:19

  son anda içeri girmelerine bayılıyorum bir kılıç falan çıkar sandım ama ne oldu be.ee ne olacak şimdi.ilk gördüğüm andan itibaren nefret ettiğim kız niye yok olmadın sen ya bi oturun yerinizde.sekreter herkesten herşeyi saklayarak her yere yetişemezsin.

 • Cevapla

  sulex

  06 Mart 2019
  00:21

  Ya aşk bu dizi. Jin go sen varya kesinlikle her türlü ödüle layıksın. Bir karekter bu kadar iyi yansıtılır ancak. Bi gülüyo azım açık seyrediyorum aval aval matematikçi abimiz gibi oldum mübarek :DD Hele ki ha seon karekterini asla unutmayacağım yan karakterlerle olan sahneler de çok eğlenceli. Aşksa o kadar naif ki. Bu bölüm de yine kraliçeye 10 puan. Yalnız bölüm sonu çok kötüydü. Nasıl devam edecek merak ediyorum.

 • Cevapla

  Haru

  04 Mart 2019
  17:11

  Off Dal Rae gereksizliği.

kore dizileri