Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Cunning Single Lady 1.Bölüm01 Mart,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

Cunning Single Lady 1.Bölüm TÜRKÇE ALTYAZILI!! Çeviri: Edajihoon & Zuzu_KT & Esra Ece Çevirmenlerimize teşekkür ederiz, yeni dizi projemiz hayırlı olsun. İndirmek için tıklayınız…Konusu: Ae-Ra (Lee Min-Jung) iyi yaşama fikrine saplanmış bunun için de iyi görünmesi gerektiğine inanan biridir. Bir gün Jung-Woo (Joo Sang-Wook) ile tanışır, mühendislik okuyan bu gençle tanışmasının ardından aşık olurlar ve evlenirler ama evlilikleri uzun sürmez ve boşanırlar. Yıllar sonra eski kocasının zengin olduğunu öğrenen Ae-Ra onu baştan çıkarıp tekrar evlenmek için her şeyi yapmaya karar verir. 

spoiler


kore dizileri