Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Curtain Call 1.Bölüm01 Kasım,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Ja Geum Soon 1930’da şimdiki Kuzey Kore’de doğdu. 1950’lerde Kore Savaşı patlak verdiğinde, şimdiki Güney Kore’ye kaçtı. Kocası ve küçük çocuğundan koparıldı. Onlarla yeniden bir araya gelmeyi hayal etti, bu yüzden mecazi bir deniz feneri olacağını umduğu, kayıp ailesini ona geri getirmesi için bir otel kurdu. Bu otel, başarılı Nakwon oteller zinciri haline gelir.

Şimdilerde ise Ja Geum Soon hayatının sonuna yaklaşıyor ve hiç tanımadığı torununa; Im Moon Sung’a yeniden kavuşmanın hayalini kuruyor. Sadık asistanı Jung Sang Cheol, ölmeden önce yaşlı kadına huzur getirmek için bir plan yapar. Im Moon Sung rolüne bürünmesi için bir aktör kiralar. Bir tiyatro gösterisinde Kuzey Koreli bir askeri oynayan tiyatro oyuncusu Yoo Jae Heon’u arar. Yoo Jae Heon da aynı şekilde yardımcı olmayı kabul eder. Kuzeye dönmeye çalışmadan önce yaşlı kadını bir süreliğine ziyarete gelen bir sığınmacı rolüne girmesi söylenir…

Türü: Aile, Romantizm

Bilgi Notu:Çeviri: Titania & rümYSJ

spoiler