Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Decibel 202214 Mart,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Hikaye, şehrin merkezinde ortam sesleri 100 desibeli geçtiğinde patlayacak olan “ses bombaları” keşfedildiğinde ortaya çıkmaktadır. Bu terör saldırısı, bir yıl önce bir denizaltında gerçekleşen bir olayın ardından meydana gelir ve bir denizaltı komutanı, muhabir ve Savunma Güvenlik Destek Komutanlığı mensubu gibi önemli isimler bir araya gelerek bombayı durdurmaya çalışır. Kang Do Young (Kim Rae Won), bir Donanma denizaltı komutanıdır. O, terör saldırısına neden olan denizaltı olayıyla bağlantılı önemli bir figürdür. Oh Dae Oh (Jung Sang Hoon) tutkulu bir muhabirdir. Cha Young Han (Park Byung Eun), Savunma Güvenlik Destek Komutanlığının bir üyesidir.

Tür: Aksiyon, Gerilim, Dram

Oyuncular: Kim Rae Won, Lee Jong Suk, Jung Sang Hoon, Park Byung Eun

Bilgi Notu:Çeviri: busramercan

spoiler