Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Decoy 2

Decoy 2 dizi konusu: On yıldan kısa bir süre önce, Güney Kore bir mali dolandırıcılık projesiyle temelden sarsıldı. Binlerce masum kurban, hayat birikimlerini yatırmaları için kandırıldı. Projenin bir aldatmaca olduğu ortaya çıktıktan sonra, oluşumun beyni olan Noh Sang Chun polisten kaçmak için Çin’e kaçtı. Ancak kısa süre sonra gizemli bir biçimde öldüğü bildirildi. Diğer izler ise ortadan silindi. Ancak öldüğü bildirildikten yaklaşık sekiz yıl sonra, kanıtlar kötü şöhretli dolandırıcının hala hayatta olduğunu gösteriyor! Aynı zamanda Noh Sang Chun bağlantılı bir dizi cinayet vakası meydana gelir.

Gerçeği bir araya getirmeye çalışan kişi ise polis memuru ve eski avukat Goo Do Han’dır. Ayrıca Cheon Na Yeon adında bir muhabir de gerçeği aramaktadır. Bazı cinayetlerin örtbas edildiğine ve ölümle ilgili polis soruşturmalarının başarısız olabileceğine inanmaktadır. Oyunlar ölümcül hale geldikçe bahisler artmaya başlar. Gerçekler nedir ve ortaya çıkacak mıdır? Noh Sang Chun bu olaylarda hangi rolü oynamaktadır?

Decoy dizisi 2. sezonu ile sizlerle..

Türler: Gerilim, Suç, Dram

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ