Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Decoy 2 1.Bölüm09 Nisan,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: On yıldan kısa bir süre önce, Güney Kore bir mali dolandırıcılık projesiyle temelden sarsıldı. Binlerce masum kurban, hayat birikimlerini yatırmaları için kandırıldı. Projenin bir aldatmaca olduğu ortaya çıktıktan sonra, oluşumun beyni olan Noh Sang Chun polisten kaçmak için Çin’e kaçtı. Ancak kısa süre sonra gizemli bir biçimde öldüğü bildirildi. Diğer izler ise ortadan silindi. Ancak öldüğü bildirildikten yaklaşık sekiz yıl sonra, kanıtlar kötü şöhretli dolandırıcının hala hayatta olduğunu gösteriyor! Aynı zamanda Noh Sang Chun bağlantılı bir dizi cinayet vakası meydana gelir.

Gerçeği bir araya getirmeye çalışan kişi ise polis memuru ve eski avukat Goo Do Han’dır. Ayrıca Cheon Na Yeon adında bir muhabir de gerçeği aramaktadır. Bazı cinayetlerin örtbas edildiğine ve ölümle ilgili polis soruşturmalarının başarısız olabileceğine inanmaktadır. Oyunlar ölümcül hale geldikçe bahisler artmaya başlar. Gerçekler nedir ve ortaya çıkacak mıdır? Noh Sang Chun bu olaylarda hangi rolü oynamaktadır?

Decoy dizisi 2. sezonu ile sizlerle..

Türler: Gerilim, Suç, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: Svares & Merlina

spoiler