Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Kızılay Web Banner 728X090

"

Delivery Man

Delivery Man dizi konusu: Seo Young Min geçimini sağlamak için taksi şoförü olarak çalışmaktadır. Bir şekilde hayaletleri yolcu olarak almaya başlar ve onların dileklerini yerine getirir.

Kang Ji Hyun tesadüfen Seo Young Min’in taksisine biner. Yaşarken kim olduğuna dair hiçbir anısı yok. Nedenini bilmiyor ama taksisinden inemez.

Seo Young Min ve Kang Ji Hyun, bir seri katilin peşine düşmek de dahil olmak üzere hayaletlerin isteklerini yerine getirir. Do Kyu Jin ise onların yardımcısı olur. Do Kyu Jin, yakışıklı bir görünüme sahip işkolik bir acil servis doktorudur. İnsanların ölüm kalım durumunda olduğu acil serviste uğursuz olayların belirtilerini hisseder.

Türler: Gizem, Komedi, Romantik, Doğaüstü

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ