Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Delivery Man 1.Bölüm02 Mart,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Seo Young Min geçimini sağlamak için taksi şoförü olarak çalışmaktadır. Bir şekilde hayaletleri yolcu olarak almaya başlar ve onların dileklerini yerine getirir.

Kang Ji Hyun tesadüfen Seo Young Min’in taksisine biner. Yaşarken kim olduğuna dair hiçbir anısı yok. Nedenini bilmiyor ama taksiden inemez.

Seo Young Min ve Kang Ji Hyun, bir seri katilin peşine düşmek de dahil olmak üzere hayaletlerin isteklerini yerine getirir. Do Kyu Jin ise onların yardımcısı olur. Do Kyu Jin, yakışıklı bir görünüme sahip işkolik bir acil servis doktorudur. İnsanların ölüm kalım durumunda olduğu acil serviste uğursuz olayların belirtilerini hisseder.

Türler: Gizem, Komedi, Romantik, Doğaüstü

Bilgi Notu:Çeviri: Toothless & f.cicek97

spoiler