Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Destined with You

Destined with You dizi konusu: Lee Hong Jo en düşük dereceli devlet memurudur. Birçok sivil şikayetten muzdarip olmasına rağmen işinde her zaman elinden gelenin en iyisini yapar. Özel hayatında ise yalnız olmaya alışkındır. Bir gün, eski bir tahta sandığın ve Jang Shin Yu’nun lanetini kaldıracak anahtarın sahibi olur.
Jang Shin Yu zeki ve yakışıklı, işinin ehli bir avukattır. Gittiği her yerde genellikle ilgi odağıdır, ancak açıklanamayan bir hastalıktan muzdariptir. Durumu giderek kötüleşmektedir. Nesillerdir ailesini etkisi altına alan laneti kaldırmak için çaresizdir.
Yüzyıllardır süregelen bir lanetle bağlı olan bir avukat, özgürlüğünün anahtarını elinde tutan bir devlet memuruyla beklenmedik bir aşkın fitilini ateşler.

Türü: Hukuk, Romantik, Dram, Fantastik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ