Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Destined with You 1.Bölüm25 Ağustos,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Lee Hong Jo en düşük dereceli devlet memurudur. Birçok sivil şikayetten muzdarip olmasına rağmen işinde her zaman elinden gelenin en iyisini yapar. Özel hayatında ise yalnız olmaya alışkındır. Bir gün, eski bir tahta sandığın ve Jang Shin Yu’nun lanetini kaldıracak anahtarın sahibi olur.
Jang Shin Yu zeki ve yakışıklı, işinin ehli bir avukattır. Gittiği her yerde genellikle ilgi odağıdır, ancak açıklanamayan bir hastalıktan muzdariptir. Durumu giderek kötüleşmektedir. Nesillerdir ailesini etkisi altına alan laneti kaldırmak için çaresizdir.
Yüzyıllardır süregelen bir lanetle bağlı olan bir avukat, özgürlüğünün anahtarını elinde tutan bir devlet memuruyla beklenmedik bir aşkın fitilini ateşler.

Türü: Hukuk, Romantik, Dram, Fantastik

Bilgi Notu:Çeviri: Toothless & Pivoine

spoiler