Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Doctor John 1.Bölüm20 Temmuz,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla!

Konu: Cha Yo Han (Ji Sung) bir anestezi doktorudur. Kibirli ama işinde bir dahidir. Genellikle ona “On Saniye” diye hitap edilir çünkü bir kişinin hastalığını çok hızlı bir şekilde keşfedebiliyordur. Kang Shi Young (Lee Se Young), Cha Yo Han ile birlikte çalışan bir anesteziyoloji doktorudur. Akıllı, sıcak ve hastalarını dikkatle dinleyen biridir. Hastaneye gizemli bir şekilde ağrı çeken insanlar gelmektedir. Cha Yo Han ve Kang Shi Young bu ağrılarının nedenlerini bulmaya çalışırlar.

Bilgi Notu:Çeviri: Özlem08 & BAEPSAESIN

spoiler


kore dizileri