Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Duty After School 1.Bölüm02 Nisan,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Sungjin Lisesi’ndeki öğrenciler ve öğretmenler, bir uzaylı istilasının başlangıcına tanık olduklarında korkunç bir şok yaşarlar. Gökyüzünden gelen korkunç yumurtalardan, insanlara saldıran böcek benzeri vahşi yaratıklar çıkar. İşgal dünya çapında olduğundan Güney Kore ordusu yetersiz kalmaktan korkmaktadır. Başkan çaresizlik içinde zorunlu askerlik hizmetinin başlayacağını ve tüm lise üçüncü sınıf öğrencilerinin (erkek ve kadın) silahlı kuvvetlere katılması gerektiğini duyurur.

Askerler Sungjin Lisesi’ne gelir ve üniversite giriş sınavlarına girmelerine sadece 50 günleri olan üçüncü sınıflar, askeri eğitimlerine okul bahçesinde başlar. Tüfek kullanmayı, göğüs göğüse dövüşmeyi ve okul üniformalarıyla engelli parkurları koşmayı öğrenmeliler! Öğrencilerin başında ise takım lideri Lee Chun Ho vardır. Bu sırada sınıf öğretmeni Park Eun Young, öğrencilerini tehlikeden uzak tutmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Liseliler gezegeni kıyametten kurtaracak güce sahip mi dersiniz?

Türler: Aksiyon, Gerilim, Dram, Bilimkurgu

Oyuncular: Shin Hyun Soo, Lee Soon Won, Im Se Mi

Bilgi Notu:Çeviri: f.cicek97 & Mariainurarea & pelink0

spoiler