Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Emergency Declaration 202211 Şubat,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Kıdemli dedektif In Ho, bir bir uçak terör saldırısı hakkında bir rapor alır ve şüphelinin KI501’e bindiğini öğrenir. Uçak fobisine rağmen Jae Hyuk, kızı için Hawaii’ye gitmeye karar verir. Havaalanında, Jae Hyuk’un dikkati, etrafta dolaşan tehditkar bir ses tonuna sahip şüpheli bir adam tarafından dağıtılır. KI501 uçağı, Incheon Havalimanı’ndan kalkar ve Hawaii’ye doğru yola çıkar, ancak kısa süre sonra bilinmeyen bir nedenle bir adam ölür. Korku ve kafa karışıklığı durumu sadece uçakta değil yerde de yayılır. Haberi duyan Kara, Altyapı ve Ulaştırma Bakanı Sook Hee, bir terörle mücadele karargahı kurar ve KI501’i indirmenin bir yolunu bulmak için bir acil durum müdahale toplantısı düzenler.

Türler: Aksiyon, Gerilim, Psikolojik, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: Nur

spoiler